Mobilyacılar Sitesinde kilit parke çalışmaları başladı

Mobilyacılar Sitesinde  kilit parke çalışmaları başladı
6.09.2019 - 15:43
1108

 Akçakoca Belediyesi, Osmaniye mahallesi Mobilyacılar Sitesinde kilit parke yol kaplama çalışmalarına başlandı.

Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Osmaniye Mahallesi Mobilyacılar sitesinde kilit parke yol kaplama ve tamirat çalışmalarına başladı.


Site esnafının talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan hizmetlerin tespitini yapan Başkan Yanmaz , Fen işleri Müdürlüğüne Çalışmaların aksamaması konusunda talimat verdi. Başkan Yanmaz ,"Belediye olarak yaz-kış demeden, gece-gündüz demeden halkımızın hizmetindeyiz, Osmaniye Mahallemizde kilitli parke taşı döşeme çalışmalarımız devam ediyor.

Belediye olarak sadece burada değil kırsal ve kent merkezi ayrımı gözetmeden çeşitli noktalarda Fen İşleri Müdürlüğümüzün ekipleri çalışmalar yapmaktadır. İlçemizin güzel insanları her şeyin en iyisine layık düşüncesiyle çalışmalarımız devam edecektir" dedi. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Zeynep
    Zeynep
    3.04.2021 18:41

    Ayazlı mahallesi Ereğli caddesii Köroğlu ve Mehtap sokakda yaşanan yol mağduriyetine hiç bir Belediye sahip çıkmadığı gibi Sayın Yanmaz'inda sahip çıkacağını beklemek hayalperestlik olur yol için kime gittiysek bütçe yok deniliyor ama istedikleri yerlere de yol hizmeti veriyorlar. Her gelen Belediye oy verin hizmet verelim desede secildikden sonra bu vaatleri tam 28 yıldır unutuyor bu üvey evlat muamelesi neyin nesidir mahalleli olarak anlamadık. Su boruları dahil bu güne kadar en ufak bir hizmette gormezmi bir mahalle?Umarım birileri bu duruma el atar.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız