Akçakoca’ya kalıcı Aqua park ile Lunapark yapılıyor…

Akçakoca’ya kalıcı Aqua park ile Lunapark yapılıyor…
2.09.2019 - 11:50
3174

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, ilçede yaşanan sel felaketi sonrası zarar gören, Belediye Garajı ve 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkı'nda incelemelerde bulundu. Alınan bilgilere göre, Başkan Yanmaz’ın, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkına çocuklar için Aqua park ve Lunapark yapılması için çalışma başlattığı bildirildi.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Başkan Yardımcısı Hakan Öztaş ve Belediye Meclis Üyesi Şenol Yazgan 18 Temmuz’da yaşanan sel felaketi sonrası, selden zarar gören Belediye garajı ile 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkında incelemelerde bulundu.

Sel felaketinde zarar gören garajın iyileştirilmesi konusunda talimatlar veren Başkan Yanmaz, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkında ise bir takım düzenlemeler yapılması konusunda kararlar aldı.

Başkan Yanmaz; 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkına çocuklar için Aqua park ve Lunapark yapılması için çalışmaların başlanacağını belirtti. Akçakoca’da sel felaketinin tüm izlerini silmek için çalıştıklarının altını çizen Yanmaz, temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, toplumun ihtiyaç duyduğu sosyal projeleri de hayata geçireceklerini kaydetti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Yapmayın, sayın başkan. Akçakoca'nın ihtiyacı bu mu?

 • Akçakocali
  Akçakocali
  3.04.2021 18:41

  Neresine koyacan bunları Allah aşkına başka yer mi bulamadın bunları yapacak. Bu parkı bunlarla batıracan yani. Bir başkanın bıraktığı eseri diğeri gelip neden değiltirir bozar anlamış değilim. 15 Temmuz parkının bu haliyle onarılmadını istiyoruz.

 • VATANDAŞ
  VATANDAŞ
  3.04.2021 18:41

  Ne oldu başkan hani para yoktu.Suya YÜZDE ELLİ ZAAAAM yaptınız.Varmı sizin gibi başka örnek bu kadar borçlu Belediyeler var sizin gibi işin kolayına kaçıp halkın en temel ihtiyacı olan suya zam yapmadılar.Size inandık güvendik oy verdik ama herşeyin zamanı var sayın YANMAZ 10 ton suya 60 TL para verdim.Suyun tonu kaça geliyormuş 6 TL ye be insaf be vicdan .Suda su olsa bulanık ne içilir ne yemek yapılır.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız