AKÇAKOCA FESTİVALE HAZIRLANIYOR...

AKÇAKOCA FESTİVALE HAZIRLANIYOR...
26.06.2019 - 15:29
1493

Akçakoca Belediyesi, yaz hazırlıkları kapsamında cadde ve sokakları tazyikli suyla yıkamaya başladı.

Cuma günü başlayacak festival hazırlıkları kapsamında bütün birimleriyle teyakkuz haline geçen Akçakoca Belediyesi İtfaiye müdürlüğü  ve  temizlik ekipleri, şehir genelinde temizlik seferberliği başlattı.

İtfaiye müdürlüğü  ile temizlik işleri müdürlüğüne bağlı ekiplerce  tazyikli suyla temizlenen sokak ve caddeler, biriken toz, toprak ve çamurdan da arındırılmış oluyor.

Şehrimizin temiz görünmesi bakımından ekiplerimiz yoğun çaba gösteriyor diyen Başkan Okan Yanmaz, “ belediyemiz, temizlik faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. Ekiplerimiz, Çınar caddesi başta olmak üzere şehrin her  köşesini gözden geçirip temizliyor. “ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • h.cumur
    h.cumur
    3.04.2021 18:41

    bir sürtük gelecek diye , temizlik seferberliği başlamış...siz asıl temizliği, sürtük gittikten sonra yapın bence...7 kere yıkayın, o cadde ve sokakları....bakalım, bıraktığı pisliği temizleyebilecekmisiniz....gafiller..

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız