Akçakocada bayramda ulaşım ücretsiz olacak...

Akçakocada bayramda ulaşım ücretsiz olacak...
3.06.2019 - 21:00
5065

 Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’dan Akçakocalılara bayram hediyesi, 3 gün boyunca ulaşım ücretsiz

Akçakoca Belediyesi, ramazan bayramı süresince ücretsiz ulaşım hizmeti verecek. Belediye ayrıca parklardan bayram boyunca ücret almayacak.

Akçakoca Belediye Başkanlığı, aldığı son dakika kararı ile,  4 Haziran Salı günü başlayacak olan bayramın birinci gününden sona erdiği 6 Haziran Perşembe gününe kadar ücretsiz ulaşımdan yararlanacak.

Belediye ayrıca, belediyeye ait parklardan da 3 gün boyunca ücret almayacak

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (14)

 • Yahya BİRİKTİR
  Yahya BİRİKTİR
  3.04.2021 18:41

  Helal sana be baskanim sizede bu yakışır. BAŞKAN dediğin halkını düşünen kişidir. Bayramınız mübarek olsun.SAYGILAR

 • VATANDAŞ
  VATANDAŞ
  3.04.2021 18:41

  Akçakocadaki kurumlarlar aptal sen mi akıllısın diyen zata gelsin.Bu kararlar benim tarafımdan değil aşağıda belirtilen TC Yüce Mahkemeleri tarafından verilmiş orada alınan kararların tarih ve sayıları belirtilmiştir.Benim aklım bana yeter ben sadece kanunları ve alınan yüce Mahkeme kararlarını belirttim.Bakın örnekler daha da çoğalmış sizin bu kararları içinize neden sindiremediğinizi anlamış değilim.Düzce yada başka yerler hiç önemi yok yeter ki şikayet olsun konu mahkemeye örnekleriyle intikal etsin

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Burada Yol boyu alınan park ücretlerinin yasal oladığı ifade edilmiş.Buyrun o bilmiyor mu bu bilmiyor mu diyen şahsa birkaç örnek daha.Belediyenin yol boyu olarak park parası alınması için almış olduğu encümen kararın iptaline karşı iki örnek daha.AYDIN 2.İdare Mahkemesi 29 OCAK 2015 Tarih ESAS NO.20114/853 KARAR NO.2015/60 otopark uygulaması iptal edilmiş.Diğeri ANKARA 12.İdare Mahkemesi yine vatandaşın şikayeti üzerine yol boyu alınan oto park paraları iptal edilmiş ve vatandaşa geri ödenmesi kararlaştırılmış.Daha birçok örnek verebiliriz.Burada yazılanlar araştırılıp yazılmaktadır.Öyle o bilmiyor mu bu bilmiyor mu gibi değil şikayet yakında başlar.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Burada Akçakocasporun yol boyunca aldığı otopark parası yasal değil diye gündeme getirilmiş ama yapılan yorumda belediye bilmiyor vergi dairesi bilmiyor sen mi biliyorsun diye yorumlar yapılmış.Doğru haklısın onlarda biliyor bakın bakalım şikayet konusu olunca mahkemeye intikal edince aşağıda Danıştayın verdiği karar doğrultusunda emsal gösterilerek işlem yapılıyor mu yapılmıyor mu.Öyle havadan göbekten atmakla olmaz bu işler .Yasa varsa kanun varsa gereği yapılır.Üstelik kesinleşmiş bir karar var herhalde bunu yazanlar anlamak istemiyor.Yada TC kanunları bu kişilere uygulanamaz zannediliyor.Bu Danıştayın verdiği iptal kararını bi zahmet internetten araştırın gerekçelerinle beraber okuyun bir zahmet .Belki o zaman anlaşılır

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Akçakoca spor kulübünden bana ne vatandaşa var mı bir faydası üç beş kişi saltanat sürsün diye bu iş olmaz milletten alınacak otopark ücreti ile bu iş yapılmaz varmı bu spor kulübünün bir faydası akçakocaya bunun yerine gençlerin çalışabileceği iyi bir üretim tesisi kurulsun toplanan park ücretleri de bu tesisinin kurulması için verilsin daha makbule geçer değilmi? Demiyormuyuz Akçakoca da iş sahası yok işte öneri iyi bir üretim tesisi gençlere iş sahibi öyle boş spor kulüplerine para yatırmayalım ha imkan varsa belediye bunu değerlendirsin ama önce gençler için üretim sahası açılsın.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  VATANDAŞ..sen ne biliyorsun yapılan işin hukuksuz olduğunu.. Belediye bilmiyor.Vergi Dairesi bilmiyor.. Emniyet bilmiyor.. Kaymakamlık bilmiyor sen mi biliyorsun yapılan iş yanlış.. Düzce gidince KUZU KUZU otopark parası ödüyorsun ama.. oradakiler doğru da Akçakcoada mı yanlış var.... Akçakoca gelince, Akçakoca Spor Kulubu'ne gelnice yapılan iş yanlış olduğu ifade ediyorum diyorsun birde .. Sen mi biliyorsun her şeyi de yapılan işin kanunsuz olduğu yazıyorsun.. O Kadar kurum aptal Sen mi akıllısın....

 • AKÇAKOCALI
  AKÇAKOCALI
  3.04.2021 18:41

  Böyle zihniyet olduktan sonra vatandaş her zaman mağdur olur.Cüneyt Yemenici adeta çınar caddesindeki kaldırımları kafelere peşkeş çekti.Babasının malı gibi .İnsanların yürüme özgürlüğü kısıtlandı.Diğer başkan adayları da duyumlara göre tedirgin olan diğer kafe sahiplarine güvence vermiş.Buna YANMAZDA dahil.Memeleket oy uğruna elden çıkıyor.Hertürlü insafsız vicdansız işler oluyor.Bakın TOKİ evlerinin yanında A101 açıldı.Nasıl bina dışına çıkılarak dükkan uzatıldı.Bu işler kimseden izin almadan yapılabilir mi.Zabıta geldi rapor tutmuş o halde şimdiye kadar neden mühürlenmiyor.Yapanın yanına kar kalan bir memleket haline geldi Akçakocamız .Binalar hakeza öyle yap binayı al ruhsatı sonra teraslarda oda yapmalar çıkmalar hertürlü rezillik çirkin bir görünüm.NEREDE BELDİYE oy oy oy .Koltuk bekası .Tüm belediyelerin borçları var bu nasıl iş CHP ve MHP oyları ile suya yüzde 50 zam yapıldı.Zamla 10 yaşındaki çocuğu o koltuğa oturt oda yönetir belediyeyi.Ama Akçakoca halkı buna yazar bir köşeye herşeyin zamanı var YEMENİCİ nasıl burnunun dikine gidip boyunun ölçüsünü aldıysa zaman herşeyi gösterecek

 • Çuhallılı
  Çuhallılı
  3.04.2021 18:41

  Merkez cami önünden başlayarak Çuhallı çarşısındaki Migros önüne kadar ellerinde makbuz insan bekliyorlar.Gelen misafirler hem otopark bilet ücretlerinin pahalı oluşundan hemde bu alınan paraların haksız olduğunu ifade ediyorlar.Akçakocamızda zaten herşey pahalı ondan sonra neden turist gelmiyor.

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Çınar caddesi bedavamı adamlar kaldırımı işgal etmiş eğer fırsatını bulsalar caddeyi de kapatacaklar oldu olacak tüm cadde oradakilere peşkeş çekilsin daha iyi caddenin tek çift yön olması konusu cadde üzerinde bulunan esnafa soruluyor adamlar çift yön olmasını istermi niye sorulmuyor tüm Akçakoca halkına? Bir de çoğu yerde su fiyatında indirim yapılıyor ne hikmetse Akçakoca da %50 zam yapılıyor buradan yetkililere sesleniyorum lütfen su faturası tahsilatını düzgün yapın benim binada faturalara bakıyorum adamın 300, 400 TL borcu var belediye uyuyor ondan sonra kıvranıyorsunuz para yok diye ben çatır çatır ödüyorum önce bu hadsizlerin suyunu kesin Vs....

 • VATANDAŞ
  VATANDAŞ
  3.04.2021 18:41

  Burada düşmanlık ne kelime biz haktan hukuktan adaletten bahsediyoruz.Yapılan işin yanlış olduğunu ifade ediyoruz.Akçakocaspora illa bir gelir gelecekse kanunsuz mu olsun.Gelir gelecek diye adaletten mi ayrılalım.

 • ®Akçakocalı®
  ®Akçakocalı®
  3.04.2021 18:41

  VATANDAŞ sen DÜZCEYE ye gidince otopark parası ödüyorsun orada YASAL.. sen EREĞLİYE gidince otopark parası ödüyorsun BAŞKA SEHİRLER GİDİNCE OTOPARK PARASI ÖDÜYORSUN...Akçakoca Spor Kulubune Bu DÜŞMANLIĞININ NEDENİ NE.?

 • GERÇEK
  GERÇEK
  3.04.2021 18:41

  Bir tek Caminin Önü paralı Akçakoca Spor Yardım Amaçlı.. Diğer sokalar da Para Alınmıyor.. Sen Akçakoca Spor Düşman mısın VATANDAŞ

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Vatantaş Senin AKÇAKOCA SPOR KULUBU İLE DERDİN NE?Dikkat ettim'de sen hep bu park konusunda yorum yapıyorsun ..ne iş? paralı olan yol Camin önü.. sen istanbul caddesin de yada cumhuriyet meydanında yada eski belediye önündeki yolda başka bir sokak ta paralı değil yollar.. Senin derdin ne ?

 • VATANDAŞ
  VATANDAŞ
  3.04.2021 18:41

  Belediye ye ait olmayan parklar neresi.Yol boyları mı .Yol boylarından park ücreti almak zaten yasal değil.Önceki başkan Akçakocaspora devretmiş onlarda fahiş fiatla 4 tl park ücreti alıyor.İnsaf insaf insaf.Hem yasal değil hemde uçuk bir rakam.SOYGUN SOYGUN SOYGUN.Buradan tekrar yazıyorum DANIŞTAY 8.daire E.2001/1214 K.2011/3344 Tarih.24.06.2011 .Evet yukarıda tarih ve sayı ile DANIŞTAY yol boyu alınan park ücretlerini durdurmuş.Çok merak eden varsa incelesin.Sayın yetkilleri bu kanunsuz işleri yapanlara karşı işlem yapmaya davet ediyorum.Bu bir ihbardır.Yol boyu park ücreti alınmasın.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız