HACIYUSUFLAR İFTARINA YOĞUN KATILIM

HACIYUSUFLAR İFTARINA YOĞUN KATILIM
20.05.2019 - 22:31
2288

 Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ile eşi Nursel Yanmaz, belediye tarafından düzenlenen Hacıyusuflar mahallesi iftarında, kazanların başına geçerek vatandaşlara yemek ikramında bulundu.

Ramazan ayının manevi coşkusunu vatandaşlarla birlikte yaşamaya, onların heyecanına ortak olmaya özen gösteren Akçakoca  Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve eşi Nursel Yanmaz, Hacıyusuflar mahallesinde vatandaşlarla birlikte orucunu açtı.

Akçakoca Belediyesi  tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Hacıyusuflar  mahallesindeki vatandaşlarla birlikte orucunu açan Başkan Okan Yanmaz, bu tür organizasyonların, başta komşuluk olmak üzere, toplumda dayanışma ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğini söyledi.

Başkan Yanmaz son olarak, Belediye olarak Düzenlemiş olduğumuz iftar yemeği ile hacıyusuflar mahallesinde dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularını pekiştirmeyi amaçlıyoruz. Allah kabul etsin dedi.

Akçakoca Belediyesi'nden alınan bilgiye göre, mahalle iftarlarının Salı akşamı Orhangazi mahallesi ile devam edileceği öğrenildi.