İSMAİL KURAL SAPAK TERMİNALE GÖNDERİLDİ

İSMAİL KURAL SAPAK TERMİNALE GÖNDERİLDİ
15.05.2019 - 10:37
8269

 Cüneyt Yemenici’nin Özel Kalem Müdürlüğünü yapan İsmail Kural’ın görev yeri değişti.

31 mart seçimleri sonrası belediye başkanı seçilen Okan Yanmaz tarafından özel kalem müdürlüğünden alınan Kural’ın yeni görev yeri belli oldu.

Eski Özel Kalem Müdürü İsmail Kural, Akçakoca sapağındaki  Şehirlerarası Otobüs terminalinde bulunan belediyeye ait Bilet Satış Ofisinde, müşterilere bilet kesecek. Alınan bilgiye göre, Kural’ın yeni görev yerinde mesaiye başladığı bildirildi.

2014 belediye başkanlığı seçimleri sonrası Cüneyt Yemenici’nin özel kalem müdürü olan İsmail Kural, 5 yıl boyunca Yemenici’nin sağ kolu olarak görev yapmıştı. Akçakoca kamuoyu tarafından sıkça eleştirilmişti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (10)

 • Osmaniyeli
  Osmaniyeli
  3.04.2021 18:41

  Bir önceki dönem Fikret beyin özel kalem müdürüne her gittiğimizde bizi ağırlar işimizi birimlerde başkan olmadan hallederdi. Çok kez bir akp li olarak bu şaşkınlığımı dile getirmiştim. Hatta iş konusunda bile parti ayrımı yapmadan yardımcı olmuştu sağolsun. Ancak kendi partimizin döneminde bu muameleyi göremedik. Bunu dile getirmemize ve örnek göstermemize rağmen dinlenmedik. Okan Başkana çağrı Yavuz Şeref bey i bu göreve getir.

 • Yusuf Bayrak
  Yusuf Bayrak
  3.04.2021 18:41

  İsmail eğitimci kişiliğini maalesef verilen görev ile kaybetti. Eline yüzüne bulaştırdı. Kendine zarar verdiği gibi Cüneyt Başkana da çok büyük zararlar verdi. Belediye de kalması bile hata. Azıcık gururu varsa cüneyt başkanla geldi cüneyt başkanla ayrılırdı. ama bala banılan parmak tatlı olur...........

 • Yukarı Mahalle
  Yukarı Mahalle
  3.04.2021 18:41

  Yazık . İnsanlar ne oldum delisi olunca böyle oluyor. Hata onu o göreve getirende. Albayrak dönemindeki Özel Kalem müdürü Şeref kadar olamadılar. gelen gideni aratır diye boşuna dememişler.

 • Ahmet Deniz
  Ahmet Deniz
  3.04.2021 18:41

  Yazık Olmuş diyecem ama diyemiyorum. kendi eden kendi bulur. ne oldum delisi olmuştu. Tavrı, Tecrübesizliği, kibiri ve bolca hataları ile Cüneyt Başkana kaybettirenlerin başında geldi.

 • BYS81
  BYS81
  3.04.2021 18:41

  İsmail Kurak kardeşime üzüldüm. Ancak ' Rüzgar Eken Fırtına Biçer ' sözünden de feyz alamamış olacak ki kendisine davranışlarının hatalı olduğu söylendiğinde bile kibirle tersliyordu. Bir önceki dönemden Selef i olan Fikret Albayrak döneminde Akçakoca Belediyesinin Özel Kalem Müdürü ve Başkanın Danışmanı olan Yavuz Şeref'in bilgi, birikim, davranış ve duruşundan azıcık ders alsa bugün bu muameleye maruz kalmazdı.

 • Halk
  Halk
  3.04.2021 18:41

  Olu okulda babam baskan diyip geziyordu simdi ne diyecek otobus terminalinde bilet mi kesiyor diyecek yazik biraz gurur ben onun yerinde olsam baskanla geldim baskanla giderdim bilet kesmeyi kabul etmezdim düsmez kalkmaz bir allah

 • DAHA ÖNCEKİ GİBİ GERİ DÖNER
  DAHA ÖNCEKİ GİBİ GERİ DÖNER
  3.04.2021 18:41

  ESKİ DESTEK MÜDÜRÜ DE BİLET KESECEKTİ... BELEDİYEYE DÖNDÜ... YAKINDA VEKİL MÜDÜR OLUR...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Yakışır çok abartıldı sanki başkan gibi davrandı.Etme bulma dünyası

 • HASAN
  HASAN
  3.04.2021 18:41

  Ne ekersen onu bicersin İsmailll

 • Belediye Pers.
  Belediye Pers.
  3.04.2021 18:41

  Okan Başkan Özel Kalem müdürlüğü için kabul eder ise Şeref bey i görevlendir rahat et. ne size laf gelir ne de kul hakkı yer. Belediye de ki birimler de rahat eder.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız