Başkan Yanmaz, çalışanlarla birlikte plajları temizledi

Başkan Yanmaz, çalışanlarla birlikte plajları temizledi
17.04.2019 - 12:04
5682

 

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz,Turizm Haftası sebebiyle belediyede atıl olan bazı işçiler ve memurlarıyla birlikte 2 km uzunluktaki Çuhalı plajını temizledi.

Akçakoca’nın çiçeği burnunda MHP’li Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca Belediyesinde masa başında oturan memurları ve genel personeli ile birlikte Çuhalı plajını temizleyerek, Akçakoca’yı turizm sezonuna hazırladıklarını belirtti.

Çuhalı plajında temizlik için yerlerini alan Başkan yardımcısı Hakan Öztaş, Akçakoca Belediye personeli ile birlikte topyekun plaj temizliğine başladıklarını belirterek Akçakoca’yı 2019 yılı yaz sezonuna hazır hale getirceklerini belirtti.

Plaj temizliği sonrası açıklama yapan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, ‘’Turizm Haftası nedeniyle belediyemizde masa başında oturan fazla personelimizle birlikte  Akçakoca’mızı yaz sezonuna hazırlıyoruz. Plajlarımızda aşırı derecede sigara izmaritleri olduğunu gördük.Mali durumumuz düzelince kum temizleme makinasıda alınmış olacaktır.Amacımız gençlerinde bu temizlik kampanyasına katılmalarını sağlamak bu nedenle kamu oyuna duyarlı olması için personelimizle birlikte sahillerimizi temizliyoruz’’diye konuştu.