Belediye Kasasında Maaşları Ödeyecek Para Yok!

Belediye Kasasında Maaşları Ödeyecek Para Yok!
7.04.2019 - 14:50
5210

 Akçakoca Belediyesi kasasının tam takır kuru bakır olduğu öğrenildi....

Cüneyt Yemenici döneminin  son aylarında yaşanan maaş krizinin yeniden tekrarlanmaması için, Başkan Okan Yanmaz’ın Pazartesi günü Ankara’ya gideceği öğrenildi.

İller Bankası Genel Müdürlüğü ile bir görüşme yapacağı öğrenilen Yanmaz’ın, belediye çalışanlarının maaşları ile, Akçakoca esnafına olan  borçlarının ödenebilmesi için Akçakoca Belediyesine aktarılan kaynakların hiçbir kesinti yapılmadan yatırılmasını talep edeceği öğrenildi.

Belediyenin kasında günlük rutin işleri çevirecek çok aza para olduğunu söyleyen yetkililer, görevi bırakan Yemenici yönetiminin kasada ne var ne yok seçim öncesi kullandığını söylediler.

Enkaz  edebiyatı yapmak istemediklerini ancak, Akçakoca halkının gerçekleri bilme hakkı olduğunu söyleyen belediye yetkilileri , Cüneyt Yemenici dönemine ait hesapların kontrol edildiğini ve yapılan araştırma  sonrası komisyon tarafından hazırlanacak raporun Akçakoca  halkı ile şeffaf bir şekilde paylaşılacağını  belirtiler.

Belediyenin günlük kasa durumu ile ayın 15'inde personel maaşlarını ödeyebilmenin mümkün olmadığını söyleyen belediye yetkilileri, sorunu çözmek için belediye başkanı Okan Yanmaz’ın Ankara’ya giderek İller Bankası yetkilileri ile görüşme yapacağını söylediler.

İller Bankası Genel Müdürlüğünde pazartesi günü yapılacak görüşmede başkan  Yanmaz’ın,  Akçakoca Belediyesi borçlarına karşılık olarak, İller Bankasınca yapılan kesinti uygulanmasının 4-5 ay daha hiç bir kesinti yapılmadan ötelenmesini  talep edecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • KASAYI DOLDURARMAYACAKSAN
  KASAYI DOLDURARMAYACAKSAN
  3.04.2021 18:41

  ADAY OLMAYACAKTINIZ... FAKİR EDEBİYATI... YEMEZ...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Cüneyt ne yaptınız paraları ? Özkan , İsmail , Apo , İsa, Çaylak ne yaptınız paraları ?

 • Okan
  Okan
  3.04.2021 18:41

  Yorumlara baktımda çekemeyen akp lileri gördüm merak ettim cüneyt bey nasıl bir cevap verecek versin bakalım verrbiliyormu. Adam borçları ödemek ve ötelemek için ankaraya gidiyor ne yapacaktı esnafdan mı toplasın haraç mı kessin nasıl ödeyecek boş kasayla. Okan Yanmaza güveniyorum çalışacağına inanıyorum.

 • Varsayalım ismail
  Varsayalım ismail
  3.04.2021 18:41

  Cüneyt Yemenici dur şu belediyeyi borca sokayım deyip kötü adamlar gibi hunharca gülecek hali yok. Cüneyt Bey'in mantıklı bir açıklaması vardır.

 • Akçakocali
  Akçakocali
  3.04.2021 18:41

  Çoktan başladı enkaz edebiyatı. Sen seçim çalışmalarında tabloyu millete anlatıyordun. Ama vaatlerinde hiç kısmadın. Bıl keseden attın. Şimdi icraat zamanı bahane değil.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız