BAŞKAN YEMENİCİ HELALLİK İSTEDİ...

BAŞKAN YEMENİCİ HELALLİK İSTEDİ...
19.10.2018 - 13:57
2593

 Muhtarlar Günü kutlamalarında, Protokol ile birlikte Muhtarlar Derneğinizi ziyaret eden Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, helallik istedi.

Muhtarlar Günü münasebeti ile Akçakoca Muhtarlar Derneğine bir ziyaret gerçekleştiren  belediye başkanı Cüneyt Yemenici, yaptığı konuşmada mahalle ve köy muhtarlarının gününü kutladı.

Konuşmasında 1 Nisan 2019 tarihinde çeşitli sebeplerle belki burada olamayacağız diyen Başkan Yemenici, “ millet ve partimiz ne taktir ederse baçımız üstüne “ dedi. Belediye başkanlığı görev süresi içinde çok önemli hizmet ürettiklerini söyleyen Yemenici, bütün sorunları yakından takip ettiklerini belirtti.

5 yılı doldurmak üzere olduğu görev süresi içinde bütün kurum müdürleriyle istişare içinde olduğunu söyleyen başkan Yemenici, teşkilatı ve İGM üyeleri ile sürtüşmeye girmeden görev süresini tamamlamaya çalıştığının altını çizen başkan Yemenici, toplantıda hazır bulunanlardan helalik istedi. Hakkınızı helal edin dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  hadi inşallah. artık sizi eczanenede görürüz.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Sen kendini kendin bitirdin Yemenici .Etrafındaki insanlara bak.Kim ne olmuş .Sen gelmeden önce ne idiler.Başka söze gerek yok.

 • Cumhur
  Cumhur
  3.04.2021 18:41

  Akçakoca Belediye Başkanı olacak kişinin ilk işi EDS kameraları kurup Trafik cezası kesmek olacak. AKP ne kadar yolsam kârdır diyor.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız