Yemenici muhtarlarla bir araya geldi!

Yemenici muhtarlarla bir araya geldi!
5.10.2018 - 08:48
1434

 Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

 Kendilerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı Başkan Yemenici’ye teşekkür eden muhtarlar, mahallelerindeki sorun ve sıkıntıları dile getirerek taleplerini de iletti.

   Muhtarların; vatandaşların mahallelerdeki sorun ve sıkıntılarını en iyi bilen, çözüm noktasında bir köprü görevi gördüğünü ifade eden Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ilçedeki tüm sorunları birlikte istişare ederek çözdüklerini belirtti.

   Başkan Yemenici “Halkımızın dayanışma ruhu içinde hareket etmesi için çaba sarf eden muhtarlarımız; yerel yönetimlerle halk arasında köprü vaziyeti gören çok ulvi bir görev yapmaktır. Mahallelerdeki eksikleri yerinde tespit edip bize ulaştıran muhtarlarımızın isteklerine anında geri dönüş yapmaya bugüne kadar özen gösterdik, bundan sonra aynı yaklaşım içinde olacağız. Sizlerden gelecek taleplere her zaman öncelik tanıyoruz. Hemşehrilerimizin ve mahallelerimizin isteklerini ve taleplerini bu tür toplantılar neticesinde sizlerden öğreniyoruz ve eksikleri hızlı bir çalışma anlayışı ile gidermeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • eser
  eser
  3.04.2021 18:41

  vayy sevsinler sizi muhtar amcalar

 • Cumhur
  Cumhur
  3.04.2021 18:41

  Muhtarlar Mahalleden fazla Ankara'da Sarayda, İspanya'da Gezide, Marmaris'te Tatilde oluyorlar, Başkan onlarla ne görüşüyorsa. ! Mahallenin yolları tarla yolundan beter, Sokaklar Kedi Köpek dolu, Pazaryeri berbat, Kaldırımlar Arabalarla dolu, İnşaatçılar yolları kapıyor. Sular çamur akıyor. Sokak lambaları yetersiz. Kaldırımlara gelişigüzel konulan Elektrik panoları var. Sıkıntı çok, Çözüm yok. Size iyi muhabbetler.

 • Köylü
  Köylü
  3.04.2021 18:41

  Ha gayret çok bi zaman kalmadı daha sık muhappetleriniz olsun.O muhtarlar köylüler için fındık için ne yaptılar.Hepsi sus pus sen köylünün sesi olmayacan sonra o köyün muhtarıyım diyecen valla seçim zamanı adamın yüzüne vururlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız