Yemenici muhtarlarla bir araya geldi!

Yemenici muhtarlarla bir araya geldi!
5.10.2018 - 08:48
1475

 Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirdi.

 Kendilerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı Başkan Yemenici’ye teşekkür eden muhtarlar, mahallelerindeki sorun ve sıkıntıları dile getirerek taleplerini de iletti.

   Muhtarların; vatandaşların mahallelerdeki sorun ve sıkıntılarını en iyi bilen, çözüm noktasında bir köprü görevi gördüğünü ifade eden Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ilçedeki tüm sorunları birlikte istişare ederek çözdüklerini belirtti.

   Başkan Yemenici “Halkımızın dayanışma ruhu içinde hareket etmesi için çaba sarf eden muhtarlarımız; yerel yönetimlerle halk arasında köprü vaziyeti gören çok ulvi bir görev yapmaktır. Mahallelerdeki eksikleri yerinde tespit edip bize ulaştıran muhtarlarımızın isteklerine anında geri dönüş yapmaya bugüne kadar özen gösterdik, bundan sonra aynı yaklaşım içinde olacağız. Sizlerden gelecek taleplere her zaman öncelik tanıyoruz. Hemşehrilerimizin ve mahallelerimizin isteklerini ve taleplerini bu tür toplantılar neticesinde sizlerden öğreniyoruz ve eksikleri hızlı bir çalışma anlayışı ile gidermeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu.