1 YIL SONRA SALINCAKTAN HANGİ BAŞKAN DÜŞECEK?

 1 YIL SONRA SALINCAKTAN HANGİ BAŞKAN  DÜŞECEK?
8.04.2018 - 12:57
2030

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’nin davetlisi olarak Akçakoca’ya gelen Düzce il, ilçe ve belde belediye başkanları  15 Temmuz Parkında salıncakta keyifli  dakikalar yaşadı.

Başkan Cüneyt Yemenici’nin misafiri olarak ilçemice gelen belediye başkanları, belediyenin devam eden projelerinin yanı sıra, Kınık köyünde Vali Recep Yazıcıoğlu Hatıra Ormanı ve Mesire alanında fidan dikme töreni katıldı.

Tören sonrası Cüneyt Yemenici’nin meğa projelerinden birisi olan Değirmenağzı bölgesindeki 15 Temmuz Şehitler Parkını gezen başkanlar, yapılan yatırıma hayran kaldı.

Başkan Yemenici’nin rehberliğinde parkta yapılan çalışmalarla ilgili ayrıntı bilgi alan başkanlar ardından salıncakta sallanarak çocuklar gibi eğlendi.

İSMAİL KURAL İTİNAYLA SALLADI

Cüney Yemenici’nin özel kalem müdürü İsmail Kural tarafından itinayla ileri geri itilen ( sodan sağa) Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ve Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’in yüzlerinden gülücük eksik olmazken akıllara 11 ay sonar yapılacak belediye başkanlığı seçimlerini getirdi.

KİM KALACAK KİM GİDECEK

Malum, Belediye başkanları için artık geri sayım başladı. AK Parti’nin kimi evine göndereceği kim ile yeniden yola devam edeceği 5-6 ay içinde belli olcak.  Fotoğrafın servis edilmesinden sonra sosyal  medyada sayısız beğeni alan başkanların fotoğrafının altına yorum yapan sosyal medya kullanıcıları, 1 yıl sonra salıncakta hangi belediye başkanının kalacağı, hangisinin evine gönderileceği ve  gönderilenin yerinde salıncakta kimin oturacağı şimdiden merak edilmeye başlandı.