İftar sofrasında çalışanlara teşekkür etti

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, belediyenin hizmet birimlerinde görev yapan personelleri ve aileleri için iftar yemeği verdi.

İftar sofrasında çalışanlara teşekkür etti
13.06.2017 - 11:45
1707

Sky Tower otelde gerçekleştirilen iftar yemeğine, Akçakoca Belediyesi´nin  hizmet birimlerinde görev yapan tüm personel eş ve çocukları  katıldı.

Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayan iftar yemeğinde daha sonra iftar duası yapıldı.

İftar yemeğinin ardından  konuşan Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, 3 yıldır  sizlerle birlikte ilçenin bir baştan bir uca kadar yaşanabilir bir şehir olması yönünde çalışmalarımızı el birliği içerisinde yürütüyoruz diye vurguladı ve şu sözlere yer verdi “ Yüce Allah bizlere bir kez daha hep birlikte iftar açmayı nasip etti, inşallah Rabbim nice nice Ramazanlarda bir arada olmayı beraber iftar açmayı, oruç açmayı hepimize nasip eder. Tabi Ramazanı yarıladık, ortasındayız başı Rahmet ortası marifet sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayının tam ortasındayız. Birkaç gün sonra Kadir gecesine geleceğiz, Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız tüm ibadetleri, kıldığımız namazları, zekatlarımızı kabul eder ve nice nice Ramazanlara bizleri kavuşturmayı nasip eder.

Değerli mesai arkadaşlarım yaklaşık 3 yılı geride bıraktık, 4.yılımızdayız sizlerle beraber. Gerçekten ilk günden itibaren çok yoğun bir tempoyla ilçemize, milletimize, hemşerilerimize vermiş olduğumuz sözlerimizi tutmak için gece gündüz çalışıyoruz. Tabi bu tempoda sizlerin 1 dakika bile mesai mefhumu  tanımaksızın çalışmanızın çok büyük faydaları var. İş arkadaşlarıma, mesai arkadaşlarıma ve ailelerine de çok çok teşekkür ediyorum” dedi ve göreve geldiği günden itibaren yol alınan projeler hakkında kısa kısa bilgilendirmeler yaptı. Yemek sonunda tekrar tüm personele ve ailelerine teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.       

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız