Belediye kültür turları devam ediyor...

Akçakoca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen kültür gezileri devam ediyor.

Belediye kültür turları devam ediyor...
19.05.2017 - 08:42
2361

 Her hafta gerçekleşen gezi programında Çanakkale’yi ve Bursa’yı ilk kez gezme fırsatı bulduklarını belirten bayanlar, duydukları memnuniyeti dile getirdi ve böyle bir fırsatı kendilerine tanıdığı için Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ye teşekkür ettiler.

Kültür gezilerinin önemli bir etkinlik olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, bayanlara yönelik düzenlenen kültür gezisi ile ülkemizin tarihi ve kültürel değerlerini tanıtmak, bayanlar arasında birlik ve beraberliği artırmak hedefinde olduklarını ifade etti ve şu sözlere yer verdi “Bayanlarımıza yönelik böyle bir etkinliği hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Birçok bayan hemşerimiz Çanakkale’yi ve Bursa’yı ilk kez böyle geniş yelpazede gezerek bilgi sahibi oluyorlar. Böyle bir hizmete öncülük etmenin heyecanı ve sevinci içerisindeyiz. Geziden dönen bayanların düşüncelerinin bizlere olumlu yansıması sosyal belediyecilik anlamında bizleri yeni projeleri hayata geçirmeye itiyor” diye vurguladı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Songül kar
    Songül kar
    3.04.2021 18:41

    Nasıl katılabiliyor uz acaba bilgi alabilirmiyim

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız