Akçakoca adım adım yenileniyor

 Akçakoca adım adım yenileniyor
22.03.2017 - 17:28
2119

Akçakoca Belediyesi, vatandaşın şehir içinde nefes alacağı alanların sayısını artırma ve çocukların da rahatça oyun oynayabilmesi yönündeki çalışmalarını hızlandırdı.

Vatandaşların çayını yudumlayıp gazetesini okuduğu, sporunu yaptığı parklar ve alanlar günden güne ilçe genelinde artırılıyor. Bu çalışmalar kapsamında gerçekleşen projelerden birtanesi olan Merkez camii etrafı düzenleme çalışmaları tamamlanmak üzere yoğun bir şekilde sürdürülmektedir.

 Merkez cami çevresi düzenleme çalışmaları kapsamında süs havuzlar, oturma alanları, aydınlatma sistemleri yerleştirilecektir.

Akçakoca Belediyesi ilçenin değişimi ve gelişimi için her gün yeni bir adım atıyor. Bu tür çalışmalar yapılırken, ilçeye yeni bir kimlik kazandırılıyor algı ön plana çıkartılıyor. 2016 yılında temeli atılan projelerle, bu  yıl kent bambaşka bir hüviyete bürünmüş olacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ali
    Ali
    3.04.2021 18:41

    O kadar emek ağaçlar v.s düzenleme bittiği zaman orada yine milyoncu dükkanları on liralık iskemleden oluşan çay ocağı olacaksa kıymeti yok. Bi şehre değer katan kalitedir bunu da dükkan sahipleri girişimci kesim sağlamalı desteklemeli. Misal limanda parkın yanındaki kafe kendi girişimiyle ne kadar güzelleştirdi o bölgeyi.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız