Yemenici: Herkesin Projesi Olabilir, Mevzu Parayı Getirmek

Yemenici: Herkesin Projesi Olabilir, Mevzu Parayı Getirmek
10.12.2016 - 14:53
3491

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, yerel medya mensuplarıyla yaptığı kahvaltının ardından habercilerin sorularını yanıtladı.

 

Basın mensuplarının, seçim döneminde başkan adaylarının projelerinin birbirlerine benziyor olmasının tesadüf olup olmadığı sorusunu da yanıtlayan Başkan Yemenici, ‘’O onun projesiydi, bu bunun projesiydi…Tüp geçit de Abdülhamit’in projesiydi, kim bitirdi sen buna bakacaksın’’ açıklaması yaptı.

‘’Erol Başkan zamanından beri –ki ben o zaman çocuktum- bu memlekete yapılanları biliyoruz. Herkes bir şeyler yaptı. Bazı şeyler de bize nasip oldu’’ şeklinde konuşan Başkan Yemenici, ‘’Biz Akçakoca’yı sıfırdan aldık demiyoruz. Biz başka başkanların yaptıkları şeylere yapmamışlar da demiyoruz’’ dedi.

Hürriyettepe projesinin devam eden bir proje olduğunu, fakat kendisinin o projeyi iki katına çıkarttığını ifade eden Cüneyt Yemenici, ‘’Ben bunları polemik olsun diye de söylemiyorum. Fikret başkanımı da her zaman arayıp halini hatırını soruyorum. Herkesin her yerle ilgili projesi olması doğaldır. Zaten proje siyasetini ikimiz yapmıştık’’ dedi.

Benzer projelerin farklı adaylar tarafından farklı biçimlerde de olsa hazırlanıp seçim vaadi olarak sunulabileceğini belirten Yemenici, mevzunun en önemli kısmının parayı bulmak olduğunu söyledi.  

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici konuşmasının sonunda,‘’sokak sağlıklaştırılması projesi Fikret Başkan döneminde çizilmişti ama parasını ben bulmuşum. Hatta projenin ikinci ayağının da parasını buldum. Önemli olan parayı bulmak yani’’ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Burhan Aydin
  Burhan Aydin
  3.04.2021 18:41

  Kom bu memleket icin bir civi cakiyosa alkisliyor ve kutluyoruz hizmete dewam baskan ...

 • Attila Ataç
  Attila Ataç
  3.04.2021 18:41

  Belediye Başkanımızı kutluyor ve tebrik ediyorum...Geçmişe saygısını göstererek Devlet ve Millet hizmetindeki sürekliliği vurguluyor.....Bu bir bayrak yarışı....İyi niyet ile hizmet eden Başkanı desteklemek görevimiz....Yaptıkları güzel işler için teşekkürler.....

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız