Akçakocalılar Kendi Sorunlarının Tartışıldığı Oturuma Davet Ediliyor

Akçakocalılar Kendi Sorunlarının Tartışıldığı Oturuma Davet Ediliyor
1.10.2016 - 12:31
2392

Akçakoca Belediye Meclisinin Ekim ayı oturumu 5 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecek. Her ayın ilk Çarşamba gününde yapılan Meclis toplantılarında ilçe gündemini ilgilendiren konular ele alınırken, bazı meclis üyeleri vatandaşları bu toplantıları izlemeye davet etti.

ilçe dışında bulunmak ve izin, rapor almak halleri dışında tüm Meclis toplantılarına Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici başkanlık ederken, 3 siyasi partiden meclis üyelerinin içerisinde yer aldığı Belediye Meclisinin Ekim ayı oturumunda 8 gündem maddesi ele alınacak.

Bu gündem maddelerinden 6'sının vatandaşların imar konularındaki talepleri üzerine olacağı belirtilirken, diğer iki maddenin ise servis ücretlerinden alınan belediye payı ile belediyenin ihtiyaç duyduğu nitelikli işgücünün temini üzerine olacağı belirtildi.

Bugüne kadar yapılan Akçakoca Belediye Meclisi toplantılarına vatandaşların yeterince ilgi göstermediğinden yakınan bazı Meclis üyeleri ise,  Belediye Meclis salonunda, 5 Ekim Çarşamba günü saat 17.00'de gerçekleşecek olan toplantıda, ilgili vatandaşları da görmek istediklerini ifade ettiler.