Her Gün Onlarca Kişiyi Kurtarıyorlar

Akçakoca Belediyesi cankurtaran ekipleri en az 10 kişiyi hayata döndürüyorlar. Cankurtaranların en zorlandıkları konu ise uyarılara kulak asılmaması…

Her Gün Onlarca Kişiyi Kurtarıyorlar
19.08.2016 - 10:35
1268

 Akçakoca Belediyesi İtfaiye Müdürü Ali Uzunoğlu, Akçakoca’nın tüm sahillerinde Cankurtaran ekiplerinin dikkatli bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Uzunoğlu ’’En kötü ve iyi hava şartlarında bile en az 10 kişiyi kurtararak hayata döndürdüklerine dikkat çekerek ’Cankurtaran ekiplerimiz tüm sahillerde özverili şekilde hayat kurtarmaya devam ediyorlar. Su jetlerini her gün en az 130-150 litre arasında benzin tüketimi yapıyorlar. Sahillerimizi en güzel şekilde güvenliğini sağlamak bizim görevimiz" dedi. Uzunoğlu, cankurtaran ekiplerinin en zorlandıkları anların, dalgalı havalarda yüzme bilen veya bilmeyen vatandaşları denize girmemeleri şeklinde uyarmalarına rağmen, vatandaşların uyarılara kulak asmadıklarını belirtti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız