Şehit Haberleri Yüzünden Bayram Konseri İptal Edildi

Akçakoca Belediyesi tarafından Ramazan bayramında yapılacak olan program gelen şehit haberleri nedeniyle iptal edildi. Bayramda konser verecek olan sanatçı Rafet El Romanın da alınan karara saygı duyduğu belirtildi.

Şehit Haberleri Yüzünden Bayram Konseri İptal Edildi
15.06.2016 - 16:13
3931

 

 

Akçakoca Belediyesi tarafından Ramazan bayramında yapılacak olan eğlence programı, son günlerde gelen şehit haberleri nedeniyle iptal edildi. Bayramda konser verecek olan sanatçı Rafet El Roman'ın da alınan karara saygı duyduğu belirtildi.

 

 

Konserden vazgeçen Akçakoca belediyesi, Yaz sezonu boyunca belli aralıklarla, mahalli nitelikleri ön planda olan çeşitli etkinlikler yapacak. 

 

 

Özellikle Yukarı mahalle tarihi pazarı konsepti içerisinde birbirinden ilginç etkinliklerin yapılacağı paylaşılan bilgiler arasında.

 

 

Geçen yıl Ramazan ayı boyunca her hafta sonu iftarla sahur arasında yapılan ve özellikle çocukları eğlendiren aktiviteler ise, bu sene de hız kesmeden Merkez camii karşısındaki meydanda devam ediyor.  

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız