Sempatik Kaymakam Formayla Spor Tesisi Açılışı Yaptı

Akçakoca Kaymakamı Mehmet Özer, Osmaniye mahallesine yaptırılan semt sahasının açılışına formayla geldi. Şort ve formayla kürsüye çıkan halkçı Kaymakamın esprilerle dolu konuşması ise izleyiciler tarafından alkış aldı.

Sempatik Kaymakam Formayla Spor Tesisi Açılışı Yaptı
19.05.2016 - 17:55
3500

 

Akçakoca Kaymakamı Mehmet Özer, Osmaniye mahallesine yaptırılan semt sahasının açılışına formayla geldi. Şort ve formayla kürsüye çıkan halkçı Kaymakamın esprilerle dolu konuşması ise izleyiciler tarafından alkış aldı.

 

Akçakoca Belediyesi ve Spor Toto genel Müdürlüğü işbirliğiyle Yukarı Osmaniye mezarlığı bitişiğine yapılan halı saha tesisinin açılışında keyifli anlar yaşandı.

 

 

 

Açılış etkinliğine şort ve formayla katılan sempatik Kaymakam Mehmet Özer, aynı kıyafetle kürsüye çıkarak bir konuşma yaptı. Konuşmalar ve açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra ise Kaymakam Özer’in futbol takımı ile belediye başkanı Yemenici’nin takımı semt sahasında kıyasıya bir mücadele verdi.

 

 

Semt sahasının açılışı etkinliği saat 13.30’da başladı. Programın sunuculuğunu Akçakoca belediyesinin basın ve halkla ilişkiler sorumlusu olan deneyimli moderatör Mine Alpan yaptı. Alpan’ın konuklara hitaben yaptığı açıklama ve hoş geldiniz konuşmasının ardından, bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasına geçildi.

 

 

Semt sahasının açılış törenine Kaymakam Mehmet Özer’in yanı sıra Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, İGM Başkanı Dursun Çakır, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Zekeriya Tozan, İGM üyesi Ayfer Yılmaz, eski belediye başkanı Fikret Albayrak, Belediye Başkan Yardımcıları Suat Madenci ve Ali Direk ile İlçe protokolünden çok sayıda isim, çeşitli STK ve meslek odası temsilcileri, bazı siyasi partilerin ilçe yönetim kurulu başkan ve üyeleri ile çok sayıda muhtar ve vatandaşlar katıldı.

 

 

Etkinliğin ilk konuşmasını Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici yaptı. Yemenici konuşmasında Akçakoca belediyesi olarak son günlerde ilçe genelinde yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

 

 

Akçakoca’ya yeni parklar ve spor alanları açtıklarını ve bundan sonra da açmaya devam edeceklerini belirten Başkan yemenici, yeni yapılacak açık ve kapalı spor salonlarının sırada olduğunun da müjdesini verdi.

 

 

Başkan Yemenici’den sonra kürsüye davet edilen Kaymakam Mehmet Özer’de tebdil-i kıyafet açılışa gelmiş olmasını esprili bir ifadeyle anlattı. Semt sahasının yapımı aşamasını iyi takip ettiğini belirten kaymakam Özer, başta belediye başkanı Cüneyt Yemenici olmak üzere, bu sahanın ilçeye kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek bitirdi konuşmasını.

 

 

Konuşmaların tamamlanmasının ardından, semt sahasının açılış kurdelesinin kesimine geçildi. Okunan duaların ardından, kurdele kalabalık bir protokol tarafından birlikte kesildi.

 

 

Daha sonra Kaymakam Mehmet Özer’in kaptanı olduğu takım ile Başkan Yemenici’nin kaptanı olduğu takımlar arasında bir futbol müsabakası yapıldı.

 

 

Kıran kırana geçen futbol maçının sonucunda ise gülen taraf Başkan yemenici oldu. Yemenici’nin takımı rakip takımı 5-3 yenerek sahadan ayrıldı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız