Başkan Yemenici Gündemi Değerlendirdi

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, ABD’ye (Amerika Birleşik Devletleri) gitmeden önce gündeme ilişkin açıklamalar yaptı.

Başkan Yemenici Gündemi Değerlendirdi
29.04.2016 - 13:55
1665

 

ABD’ye Uçmadan Önce Açıklamalar Yaptı

 

 

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, ABD’ye (Amerika Birleşik Devletleri) gitmeden önce gündeme ilişkin açıklamalar yaptı.

 

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in başkanlığını yaptığı Türkiye Belediye Başkanları Birliği olarak Amerika’ya bir seyahat gerçekleştireceklerini belirten Yemenici, 26 belediye başkanı olarak 10 gün boyunca Amerika’nın farklı yerlerini gezeceklerini söyledi.

 

 

 

ABD Gezisinde teknik geziler ve önemli ziyaretler olacak

 

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici Amerika ziyaretlerinin farklı belediyeleri ziyaret etmek ve özellikle katı atık tesisleri olmak üzere farklı alanlardaki belediye çalışmalarını yerinde görmek amacını taşıdığını ifade etti.

 

Teksas Eyaleti Houston’da başlayacak olan ziyaretlerinin uzay istasyonu ziyareti, başkonsolosluk ziyareti, atık su temizleme merkezi, New York ziyaretleri gibi bir dizi teması içerdiğini söyleyen Başkan Yemenici, Demokrat Parti’nin Devlet Başkanı Adaylığında yarışan Hillary Clinton ile de bir ziyaret gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi

 

 

Barajımız Çok Yakında Su Tutacak

 

Sarıyayla barajının pek yakında su tutacağını belirten Belediye Başkanı yemenici, bu sürede kısa süreli su kesintilerinin olabileceğini söyledi.

‘’Barajda tıkaç ve vana açma çalışmaları tamamlandı. Bir ay içinde enjeksiyon çalışması bitecek.  Ardından barajımız dolmaya başlayacak’’ şeklinde konuşan Başkan Yemenici, içme suyu arıtma tesisi için o bölgede 22 dönümlük bir araziyi kamulaştırdıklarını ve 31 Mayıs’ta ihalesini yaparak temelini atacaklarını söyledi.

 

Melengüççeğini rekorlar kitabına sokacağız

 

Yukarı mahallede en çok ve en büyük melengüççeği yapılarak kadınlar rekor kitabına gireceğimizi söyleyen Başkan Yemenici,  yeni bir planlarının daha olduğunu, tüm dünya liderlerine melengüççeği göndereceklerini ve tüm dünyada tanınan bir tatlı olmasını sağlayacaklarını ifade etti.

 

İDO’da Tanıtım Atağına Başladık

 

Yılda bir milyonun üzerinde yolcu taşıyan İDO TV’de (İstanbul Deniz Otobüsleri ) Akçakoca reklamlarının yayınlanacağını söyleyen Yemenici, kendisiyle yapılan röportajlar ve çeşitli görsellerle İDO üzerinden çok iyi bir tanıtımın yapılacağını söyledi.

 

Düzce Tanıtım Günleri’ne Akçakoca Olarak İmza Atacağız

 

Ankara’da yapılacak olan hem Düzce Tanıtım Günleri kapsamında hem de bu konseptin dışında 15 gün boyunca, bilbordlarda özel olarak Akçakoca tanıtım görsellerinin yer alacağını belirten Başkan Yemenici, daha sonra da Ankara’da metro istasyonlarda sürekli tanıtım afişlerinin yer alacağını sözlerine ekledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız