Yanmaz çocukların yüzünü güldürdü

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ve Sosyal Yardımlaşma Kültür Müdürlüğü Gönüllü koordinatörü Nursen Yanmaz tarafından Tıngır Mıngır oyunlu çocuk şarkıları konseri düzenlendi.

Yanmaz çocukların yüzünü güldürdü
5.07.2023 - 07:58
Haber Merkezi
477
1

Liman içi amfi tiyatroda gerçekleşen çocuk şarkıları konserine çocuklar ve aileleri yoğun ilgi gösterdi. Başkan Yanmaz kültürel ve müzikal anlamda, çocukları İsmail Çalışkan ve Gizem Akduman Çalışkan’ın hazırladığı gösteride buluşturdu. Etkinliğe katılan çocuklar hep bir ağızdan şarkılar söyledi, dans etti.


Çocukların doyasıya eğlendiği programda Başkan Yanmaz “ Akçakoca’da çocuklarımızı sanatsal faaliyetlerle sıkça buluşturmak istiyoruz ve bu tür etkinlikleri bu nedenle çok önemsiyoruz. Siz sevgili çocuklarımıza iyi eğlenceler diliyoruz” diye ifade etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Saadettin
    Saadettin
    5.07.2023 13:47

    O nasıl bir makam. Sosyal Yardımlaşma kültür müdürlüğü gönüllü koordinatörü böyle bir şey mi var. Az kaldı yol görünüyor. Artık nerenin müdürü olur bilemem


Akçakoca Belediyesi, Yaşam, Kültür Sanat

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız