Kadınlardan Yanmaz’a pankartlı teşekkür

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Tarihi Yukarı Mahalle pazarına yaptığı katkılardan ötürü mahalle sakinleri tarafından teşekkür edildi.

Kadınlardan Yanmaz’a pankartlı teşekkür
8.08.2023 - 08:31
Güncelleme 8.08.2023 - 12:15
Haber Merkezi
784
1

Başkan Yanmaz’ın göreve geldiği günden itibaren, yukarı mahalle özel ilgi gösterip, sokak sağlıklaştırmadan, çevre düzenlemesi, stant gibi birçok alanda yaptığı çalışmalar sayesinde tarihi yukarı mahalle Akçakoca’nın göz bebeği olmasını sağladı.

Mahalle kadınları Başkan Yanmaz’ a mahalleye göstermiş olduğu ilgiden dolayı alkışlarla ve pankart asarak karşıladı.

 

Başkan Yanmaz, yaptığı açıklamada,  Burada sokak sağlıklaştırması adı altında bazı düzenlemeler yaptık, mevcut stantları da yenilemeyi düşünüyoruz,  stantları güneş enerji sistemi ile donatıp mevcut stantları da ışık altında olmasını sağlayacağız. Akçakoca’ya gelen konukseverlerimizi ve Akçakocalıları tekrardan Yukarı Mahalle Akçakoca Tarihi Mahalle Çarşımızı sık sık ziyaret etmelerini, burada ki Akçakoca’nın geleneksel yemeklerini ve burada hanımefendilerimizin yapmış oldukları el işçiliklerini görmelerini temenni ediyorum ” dedi.

Daha sonra Başkan Okan Yanmaz açıklamalarının ardından esnaf ziyaretlerine devam etti.

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ankaralı
    Ankaralı
    8.08.2023 09:48

    Belediyenin anonsuyla geldik ama çok eksiklikler var çeşitlilik yok dar bir alan iki adımda bitiyor, Mesela dondurmacı yok küçük Aparatif çeşitlilik yok akçakocaya özgü hediye anı olacak şeyler yok deniz ürünleri yok mahallenin tarihini anlatacak yazılımı yok Ucuz belediye tarafından akçakocaya özgü yemek hanesi yok Say say bitmez yapılacak daha çok şey var Öyle iki mancarlı pideyle bu işler olmaz Aslında bir daha gelirmiyiz hımmm belki

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız