BAŞKAN YANMAZ İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI

BAŞKAN YANMAZ İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI AKÇAKOCA İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ

BAŞKAN YANMAZ İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI
8.10.2021 - 14:09
Güncelleme 8.10.2021 - 19:04
Haber Merkezi
912

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akçakoca İlçe Teşkilatı ve MHP’li belediye meclis üyeleri ile birlik ve beraberlik toplantısı yaptı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli liderliğinde Akçakoca’da güçlü bir teşkilata sahip olduklarını vurgulayan Başkan Yanmaz, “Parti teşkilatımız, Ülkü Ocaklarımız, meclis üyelerimiz ve belediye personelimiz ile Akçakoca’mıza gece gündüz demeden hizmet ediyoruz. Ekibim ve Teşkilatımızla beraber Akçakoca’mızı daha da ileriye taşıyacağız” dedi.

MHP Akçakoca İlçe Teşkilatı ve MHP’li belediye meclis üyeleri, MHP İlçe Başkanı İsmail Pazvant’ın  parti binasında düzenlediği istişare toplantısında bir araya geldi. MHP Akçakoca İlçe Başkanı İsmail Pazvant , Kadın Kolları Başkanı Nursen Yanmaz, İlçe Teşkilatı yöneticileri, Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz, Abitaş Genel Müdürü Hakan Öztaş’ta Katıldı. Katıldığı istişare toplantısında konuşan Başkan Yanmaz, “Teşkilatımızın değerli başkanları, yöneticileri ve meclis üyelerimiz ile bir ve beraber olarak şehrimize hizmet ediyoruz. 2019 yılından bugüne Milliyetçi Hareketin bayrağını Akçakoca’da dalgalandırıyoruz. Bunu hep birlikte başardık” dedi.

Akçakoca’yı değiştirmek için 2019 yılında yola çıktıklarını belirten Başkan Mehmet Okan Yanmaz, “Geride bıraktığımız 3 yılda İlçemize birçok yenilik kattık. Yaptığımız faaliyetleri sizlerle en kısa sürede tekrar bir araya gelerek bilgilendirme toplantısı şeklinde sunacağız. Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz zaman neleri başardığımızı herkes gördü. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in liderliğinde ‘Üretken Belediyecilik’ ilkemize bağlı kalarak güzel şehrimize hayal dahi edilemeyen büyük projeler kazandırdık. Artık Cumhur İttifakı ile çok daha güçlüyüz” diye konuştu. Başkan Pazvant, birlik ve beraberlik toplantılarının devam edeceğini sözlerine ekledi.

 


Editör: N. Cingirt