YOL ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

BAŞKAN YANMAZ; TRAFİK GÜVENLİĞİNE ÖNEM VERİYORUZ...

YOL ÇİZGİLERİ YENİLENDİ
18.06.2021 - 12:41
926
1

Akçakoca Belediyesi, Akçakoca ilçesinde sorumluluk alanında olan caddelerde yol çizgilerini yeniledi.

Akçakoca Belediyesi, Akçakoca ilçesinde sorumluluk alanında olan caddelerde  yol çizgilerini yeniledi.

Akçakoca Belediyesinin kent merkezinde yaya ve sürücülerin güvenliğini sağlamak amacıyla cadde ve sokaklarda yol şerit çizgisi ve yaya geçidi çizgilerini boyama çalışmaları devam ediyor. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede cadde yol ve yaya geçidi çizgilerini yeniledi. Ekipler, trafik akışının düzenli ve şeritlerin belirgin hale gelmesini sağladı.

Ayrıca okul önlerindeki kasisler ve uyarıların görünür olması için de boyama çalışmaları yapan ekipler, duraklarda ve araç park yerlerinde de yol çizgi çalışması yapıyor.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

‘’İlçemizde özellikle yaz ayları ile birlikte oluşan yoğun trafik nedeni ile zabıta müdürlüğü ekiplerimize talimat vererek özellikle okul çehresinde bulunan ve yaya geçitlerinin çizgilerinin yenilenmesini sağladık.Trafik güvenliğine önem veriyoruz ve her hangi bir kazanın yaşanmaması için tüm tedbirleri alıyoruz.’’ Dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • ÇUHALLILI
    ÇUHALLILI
    18.06.2021 23:20

    Sayın YANMAZ vatandaşı döktü ana caddeye otelcilere kafelere lokantalara esnafa kaldırımların kullanımını verdi.Vatandaşa yürüme yeri bırakmadı.Nerede halk sağlığı nerede yaşlının engellinin çocuklu ailelerin can güvenliği.Bu insanlara bir araba çarpsa bunu vebali ne olacak.Bunları düşünemiyor mu.Kaldırımlar ne için yapılmıştır.Ticari amaç için kullanılır mı.Bu kadar mı değer veriyor Akçakoca halkına.Yazıktır günahtır.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız