Kırgızistan Turizm Elçisi Akçakoca'yı Çok Sevdi...

Kırgızistan Turizm Bakanlığında görevli Turizm Müdürü Samat Shatmanov ve beraberindeki heyet Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ı ziyaret etti.

Kırgızistan Turizm Elçisi Akçakoca'yı Çok Sevdi...
22.10.2021 - 06:59
Haber Merkezi
4482

Sohbet havasında geçen ziyaret sonrası Başkan Yanmaz; ‘’iki ülke arasında ilişkilerin bu ziyaretlerle daha da güçlenerek turizm açısından da önemli.’’ İfadelerine yer verdi.

Yanmaz, Kırgızistan’dan gelerek Akçakoca'yı ziyaret eden Kültür Müdürü Samat Shatmanov’a ve beraberindeki heyete teşekkür ederken, Shatmanov ise; ‘’Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’a ,Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Birimi gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz’a ve Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti. "Bu şirin ilçeyi Turizm Bakanımıza detaylı bir şekilde güzelliği, doğası ve denizi ile anlatacağım.’’ifadelerine yer verdi.

Başkan Yanmaz, Kültür Müdürü Shatmanov’a ve beraberindeki heyete Başkanlık makamında hediye taktim ederek, Pusula Katamaran Gezi Teknesi ile tur düzenledi.

Heyet ziyaretin ardından Kırgızistan’a dönmek üzere Akçakoca’dan ayrıldı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız