SARIYAYLA TURİZM VADİSİ OLACAK

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ile Akçakoca Orman İşletme Müdürü Levent Kartal, Trekking projesi güzergâhında incelemelerde bulundu.

10.08.2021 - 15:36
Güncelleme 11.08.2021 - 06:52
Özel Haber
6865
3

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ile Akçakoca Orman İşletme Müdürü Levent Kartal, Trekking projesi güzergâhında incelemelerde bulundu.

Akçakoca Belediyesi’nin Sarıyayla Köyü’nde yapılması planlanan mesire alanı ve orman içinde devam eden trekking projesinde çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ile Akçakoca Orman İşletme Müdürü Levent Kartal proje güzergâhında Sarıyayla barajında tekne turu yaparak trekking yolu için incelemelerde bulundular.

İncelemelere Akçakoca Belediyesi Temiz Su Arıtma Tesis Müdürü Hakan Polatkan Erdoğan’da eşlik etti.

Eşsiz doğa güzellikleri içinde yürüyerek baraja ulaşan Başkan Yanmaz yaptığı açıklamada, “Sarıyayla bölgemize Orman İşletme Müdürümüz Levent Bey’le bir yürüyüş gerçekleştirip tespitlerde bulunduk. Bölgemizde saklı cennet olarak niteleyebileceğimiz Sarıyayla köyümüzün ilerisinde yer alan baraj bölgesine doğru yürüyüş parkurunun olacağı Sarıyayla Trekking projemizi de en kısa sürede tamamlayacağız. Bu bölgemiz proje tamamlandıktan sonra doğa ve fotoğraf severlerin vazgeçilmez noktalarından birisi haline gelecek. Doğa tutkunları için fevkalade bir alan olacak trekking projemiz bölgemize bambaşka bir hava katacak. Bizler tarihi ve kültürel değerlerimize her zaman önem vermeye devam ederek, ilçemizin turizm alanında gelişmesi için elimizden geleni yapacağız” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Başkanım Akçakoca nın başına gelen en güzel şeysin diye yorum yapan
  Başkanım Akçakoca nın başına gelen en güzel şeysin diye yorum yapan
  11.08.2021 11:19

  o yurumu yapan arkadaşın aklından şaşarım memleketin a. koydunuz verilmedik rank verilmedik ihale arasa kalmadı gücü olan herkes istediği şeyi bir telefonla hallediyor bu dünyanın altıda var arkadaşlar hareketlerinize dikkat edin nevzat sanada bu sözüm

 • Akçakoca lı
  Akçakoca lı
  10.08.2021 17:02

  Başkanım Akçakoca nın başına gelen en güzel şeysin... İleri görüşlülüğün, yatırımlarınla Akçakoca bir emekli şehrinden turizm şehrine doğru emin adımlarla yol alıyor...

 • kabalaklı
  kabalaklı
  10.08.2021 16:21

  Fotoğraflardaki İncelemelere eşlik eden Hakan Polatkan Erdoğan değil, Mhp İl Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Eser.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız