Başkan Yanmaz ‘’ İlçemizin Doğal Güzelliklerinden Mahrum Kalmayın’’

Akçakoca sahillerinde hummalı çalışma! PLAJLAR TEMİZLENDİ Başkan Yanmaz ‘’ İlçemizin Doğal Güzelliklerinden Mahrum Kalmayın’’

Başkan Yanmaz ‘’ İlçemizin Doğal Güzelliklerinden Mahrum Kalmayın’’
25.06.2021 - 16:00
Güncelleme 25.06.2021 - 16:57
Haber Merkezi
6453

Akçakoca’nın yaz turizminde önemli bir yere sahip olan Akçakoca belediyesi sorumluluk alanında olan  sahiller, Akçakoca Belediyesi ekiplerince temizlendi.

Akçakoca’nın yaz turizminde önemli bir yere sahip olan Akçakoca ilçesindeki sahiller, sıcak aylarda vatandaşların ilgisini çekiyor. Akçakoca Belediyesi ekipleri, Kale, MTA ve Kadınlar plajlarında temizlik ve bakım çalışmaları gerçekleştirdi.

PLAJLAR TEMİZLENDİ

Akçakoca Belediyesi tarafından Akçakoca sahilleri ve mavi bayraklı plajların, onarım ve bakımları düzenli olarak yapılıyor. Yaklaşan yaz sezonu öncesinde Park ve Bahçeler Amirliği ve Temizlik işleri Müdürlüğü tarafından, Akçakoca sahillerindeki Kale, MTA, ve Kadınlar plajlarında temizlik ve bakım çalışması gerçekleştiriyor.

EKSİKLER GİDERİLDİ

Akçakoca Belediyesi sorumluluk alanında bulunan Kale Plajında ise Mavi bayrak kriterlerine uygun olarak düzenlemeler yapıldı. Ayrıca tüm sahil şeridinde kumsal ve yeşil alanlar temizlendi.

Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Sinan Şahin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Şahin ;’’Sorumluluk alanımızda bulunan Kale ve Kadınlar plajındaki çalışmalarımızı tamamladık. Vatandaşlarımız sahillerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilir. Sezon boyunca çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.’’ Şeklinde konuştu.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ise;’’ Batı Karadeniz’in İncisi Akçakoca’mıza tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.

2 metropol kent arasında muazzam bir konuma sahip olan Düzce ve Bolu’nun Karadeniz’e açılan marka yüzü olan bu şirin ilçemizin doğal güzelliklerinden vatandaşlarımızın mahrum kalmamasını öneriyorum.’’ İfadelerine yer verdi.

 

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız