BAŞKAN YANMAZ BEYAZ TV’YE KONUK OLDU

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz Beyaz Tv Ekranlarına Konuk oldu.

22.06.2021 - 14:17
Güncelleme 22.06.2021 - 15:22
Haber Merkezi
6110

Batı Karadeniz’in İncisi Düzce ve Bolu’nun denize açılan kapısı Akçakoca’yı Beyaz Tv ekranlarında tanıtan Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, iki metropol kent arasında bulunan bu güzide ilçemize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz dedi.

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Uyan Türkiye’m Programına konuşan Başkan Yanmaz Yalı Mahallesi Liman içerisinde bulunan Pusula Kataman gezi teknesini ve Akçakoca’nın güzelliklerini anlattı.

Başkan Yanmaz konuşmasında şu ifadelere yer verdi.’’Pusula Katamaran Karadeniz’in en büyük gezi teknesi ve geçen sene 2 ay boyunca çalıştı. Fakat pandemi nedeni ile yasaklar geldi.Ancak bu sene pandemi sürecinin normalleşmeye dönmesi ve Sağlık Bakanlığımızın aldığı tedbirler doğrultusunda daha hızlı bir geçiş dönemi yaşadığımızdan hizmete başlıyor.

Yaz sezonunun başlaması ile birlikte Batı Karadeniz’in İncisi olan Akçakoca’mızda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımıza ve yabancı turistlerimize hizmet vermeye gayret gösteriyoruz.

Akçakoca ilçemiz 2 metropol kentin arasında birisi Ankara diğeri ise İstanbul , Bolu, Düzce üçgenin içerisinde ilçemize vatandaşlarımızın en kısa sürede ulaşabileceği Karadeniz’in İncisi ilçemiz denizi ve doğası ile harika bir memleketimiz var.Tüm vatandaşlarımızı ilçemize bekliyoruz.’’ İfadelerine yer verdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız