Yanmaz’dan spora ve sporcuya destek

Türkiye Tenis Federasyonun İzmit, Ankara ve İstanbul’daki turnuvalarına katılan ve müsabakalarda Akçakoca ile Düzce’yi temsil edip bir çok dereceye girerek madalya ve kupayla dönen 8 - 9 - 10 yaş sporcular, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ı makamında ziyaret etti.

Yanmaz’dan spora ve sporcuya destek
1.12.2022 - 15:07
Kaynak: Haber Merkezi
1011
1

Çocukların ziyaretlerinden dolayı  çok mutlu olduğunu belirten Başkan Yanmaz “Vatan ve millet sevgisi olan, idealist ve birikimli bir nesil için bilginin yanında onları sosyal açıdan da geleceğe hazırlanmasında büyük rol oynayan sportif faaliyetler çok önem taşımaktadır. Çocuklarımızın sağlıklı yetişebilmesi için spora hayatlarında mutlaka düzenli bir şekilde yer verebilmeleri, onların geleceği açısından son derece önemli. Bizler sizlerin her zaman yanınızdayız”  diyerek her birini başarılarından dolayı kutladı.

Minik tenisçileri antrenmanları esnasında ziyaret eden Sosyal Yardımlaşma Derneği Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz ise “ Herkesin, özellikle de genç sporcuların spor yapmaları için 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkına Belediye Başkanımız Mehmet Okan Yanmaz bir tesis kazandırdı. Belediyemiz her yaştan umut veren sporcuların yetişmesi için spora ve sporcuya destek olmaya devam edecektir” diye ifade etti.


Editör: N. Cingirt