'Akçakoca halkı üzülmesin yenisi yolda,  geliyor...'

Akçakoca Belediye iktisadi işletmesi  Abitaş genel müdürü Hakan Öztaş, geçtiğimiz günlerde Ege sahillerine yola çıkan Pusula Katamaran gezi teknesinin satışıyla ilgili açıklamada bulundu..

'Akçakoca halkı üzülmesin yenisi yolda,  geliyor...'
18.04.2023 - 19:10
Güncelleme 19.04.2023 - 08:35
Haber Merkezi
1594
1

Hakan Öztaş, katamarının satılmasına kendisinin de çok üzüldüğünü belirterek, '' çok kıymetli bir ticaret yaptık.3 yıldır sahilimizde bulunan kataraman turizm açısından ilçemize  büyük katma değer kazandırdı. Akçakocamızın tanıtımına çok büyük katkısı oldu. Ancak artık katamaranımız eskimeye başlamıştı ve satıp daha küçük gezi teknesi almamız gerekiyordu” dedi.

Akçakoca halkının bir lira parasını çarçur etmediklerini söyleyen Hakan Öztaş, “ Katamaran’ı satarken çok karlı bir ticaret yaparak sattıklarını belirtti.

Şimdi katamaranımız Bodrum’da yine Akçakoca ismi ile hizmet vermeye devam edecektir.

Yeni gezi teknemiz yolda,  en kısa zamanda Akçakoca’mıza gelecek. Yeni teknemiz Karadeniz’imize daha uygun bir şekilde dizayn edilmiştir “ ifadelerinde bulundu.

Hakan Öztaş’ın açıklaması şöyle:


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Kaptan
    Kaptan
    18.04.2023 20:12

    Karlı ticaret değil,3 yıl önceki 3 milyon bugünün 30 milyonu.30 milyonun üzerinde satsaydiniz karlı ticaret olacaktı,kimseyi kandırmayın ancak kendiniz kanarsiniz...


Akçakoca Belediyesi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız