YEMENİCİ’NİN SÜS HAVUZLARI GİTTİ ÇİMENLER GELDİ

2009 – 2014 dönemi Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici döneminde yapılan havuzları toprakla doldurularak çimlendirildi.

YEMENİCİ’NİN SÜS HAVUZLARI GİTTİ ÇİMENLER GELDİ
25.08.2021 - 17:04
Güncelleme 25.08.2021 - 18:47
Özel Haber
3713
6

Merkez camii çevre düzelmemesi kapsamında eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici tarafından yaptırılan süs havuzları tarih oldu. Sürekli arıza veren, elektrik kaçağı nedeniyle can güvenliği tehlikesi oluşturan  ve bakımı zor olan havuzların bulunduğu alan yemyeşil bir örtüye kavuştu.

Akçakoca Belediyesi Okan Yanmaz’ın da sıcak bakmadığı süs havuzlarının bulunduğu alanda çevre düzenlemesi yapan Akçakoca Belediyesi, hiçbir işe yaramayan su fiskeye kısmını kaldırarak havuz içerisine toprak doldurtup  çim ekimi gerçekleştirdi.

Görsel olarak güzel bir görünüm kazanan yeni çevre düzenlemesi vatandaşlar tarafından çok beğenildi.

Belediye yetkililerinden alınan bilgiye göre, Başkan Okan Yanmaz’ın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “dikey mimariden yatay mimariye geçin” talimatları doğrultusuna, Cüneyt Yemenici tarafından yaptırılan Dikey bahçe mimarisini de kaldırıp yatay mimariye geçmek için  iler ki günlerde  çalışma başlatacağı öğrenildi.

Yanmaz’ın diğer deforme olan bölgeleri de elden geçirip ağaçlandırma ve çimlendirme çalışması yapacağı ise gelen son dakika bilgileri arasında.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Misafir
  Misafir
  27.08.2021 00:25

  En çok güldüğümüz olaydır bu gerçekten akla mantığa sığmayan koskoca Başkan nasıl böyle kendine güldürürün resmi… güzelim havuzu ışıklandırmayı alt yapıyı heba etmiş ne güzel sahildeki güvercinler gelip su içip banyo yapıyorlardı

 • Akçakocali
  Akçakocali
  25.08.2021 23:40

  Her gelen yapılanı yeniden yapsın dursun. Havuzu doldurup çiçeklik yapmak da nedir arkadaş! İşleri güçleri yapılanı yıkmak, yeniden yapmak. İsraf haramdır, Allah aşkına

 • Özkan
  Özkan
  25.08.2021 22:35

  Biri yapar öteki söker bu işler böyle gider.

 • F acar
  F acar
  25.08.2021 20:15

  Devlet işi biri havuz yapar biri Çimen Eker Gelecek olanda yıkar beton döker Türk işi normal

 • Akçakocalı Osman
  Akçakocalı Osman
  25.08.2021 18:27

  At'a kelebek konmuş gibi. O ne öyle, Kot farkı olan çimen. Daha neler göreceğiz. İnsan bı kot farkını düzeltir, peyzaj yapar. Sanki adam(Yemenici) gömer gibi, doldur toprağı

 • Ümit
  Ümit
  25.08.2021 17:13

  Gayet güzel olmuş. Merkez caminin etrafını betonlamak son derece yanlıştı. Başkanımı tebrik ediyorum.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız