BELEDİYE DEĞİL, ZİRAAT BANKASI KALDIRMIŞ

BELEDİYE DEĞİL, ZİRAAT BANKASI KALDIRMIŞ
1.06.2021 - 12:18
2502
3

Akçakoca sapak bölgesinde bulunan Ziraat Bankasına ait bankamatiğin belediyenin değil bankanın kedi tasarrufuyla kaldırıldığı öğrenildi.

Vatandaşlardan gelen şikayet üzerine bilgisine başvurduğumuz Akçakoca Belediyesinden alınan bilgiye göre, terminal yanında bulunan bankamatiğin bulunduğu yerden kaldırılmasının belediye ile hiçbir alakasının bulunmadığı açıklandı.

Göreve geldikleri günden beri Ziraat Bankası ile kira sorunu   yaşamadıklarını, bankanın sözleşmede yazan akidi yerine getiridğini   söyleyen belediye yönetimi, bankanın mevcut bankamatiği kaldırmasının nedeninin işlem hacminin düşük olmasından ötürü kar edemediği için kaldırmış olabilecekleri  değerlendirmesinde bulundular.

ESNAF TEPKİLİ

Bankamatiğin kaldırılması sert tepki gösteren sanayi esnafı, “ sağlık ocağımız geliyor,  terminalimiz var, sanayimiz var, Pazar yerimiz yapılıyor, postanemiz var neden kaldırıldığını hala anlamış değiliz değerlendirmesinde bulundular.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • ATM Kurucu
  ATM Kurucu
  1.06.2021 22:02

  Yanlış olmuş. o ATM oraya ne emeklerle kuruldu. Ziraat Bankası hem banka hem de sosyal sorumluluğu olan bir kamu Kurumu...İşlem hacmi düşük de olsa pandemi sebebiyle düşük kalmıştır. Geçici bir durum yani....Geçmiş yıllarda hem karlı hem işlem hacmi yüksekti...

 • Hakan
  Hakan
  1.06.2021 21:41

  para yatirma unitesinden dolayi 2 gun calisiyor 5 gun bozuk. Yatirdigim parayi sayarken yoruluyor makine. Eski makineyi koymuslar surekli ariza yapiyor. E islem hacmi tabi dusuk olur cunku arzali surekli. Aman sapaga bi faydaniz olur belki biraz gelisir sapak aman ha allah muhafaza

 • Ferdi
  Ferdi
  1.06.2021 13:17

  Belediye kira alıyor diye kaldırıldı başka ne için kalkacak akıl var mantık var yazılan bakın çocukmu kandırıyorsunuz

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız