KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YOL ONARIMI YAPILDI

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YOL ONARIMI YAPILDI
27.05.2021 - 15:34
697
4

Uzun süredir Küçük Sanayi sitesinin çukurlu yolundan şikayetçi olan, sitem eden sanayi esnafı ve müşteriler yolun yapılmasından dolayı  ilgililere teşekkür etti.

Araçların büyük sıkıntı çektiği Küçük Sanayi yolu Haberimizin ardında 4 gün içerisinde hızlı bir şekilde Akçakoca Belediyesi ekipleri tarafından onarım çalışmaları sona erdi ve yol hizmete açıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Şenol YAZGAN yaptığı açıklamada ; biz hemen bozuk olan yolun yapımına başlayarak yeniden hizmete açılmasını sağladık ancak bu bölgede Dünya Bankası tarafından Arıtma Tesisinin daha büyük yapılması maksadıyla çalışmaları başlattık bu yolun yeni parke taşı ile yapılması için Dünya Bankası ile yapılacak olan Arıtma Tesisi ve çevre düzenlemesi yapılacaktır, geçici olarak bu yolun onarımını yaptık , ileride Dünya Bankası projesiyle daha kaliteli yol yapılacaktır. açıklamalarında bulundu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Ferman Topcu
  Ferman Topcu
  29.05.2021 10:20

  Lastik balansı düzelttirmekten, jant düzelttirmekten, ön takım yaptırmaktan haberi olmayan siyasetçiler makam araçlarından hiç bir şeyden haberi olmadan gezdiği sürece daha çok hayıflanırız bu bozuk yollardan. Şehir olmuş patates tarlası biz millet parkından, İstanbul caddesinden, cedidiye projesinden ileri gidemedik. Afyon gibi veriyorlar millete, biz de her seferinde yutuyoruz.

 • Ali Osman Koç
  Ali Osman Koç
  29.05.2021 10:19

  Merkez sağlık ocağına çıkan sokağında bir bakıma ihtiyacı var. Yoldaki parkeler bozuk yola birde araç park ediliyor geçiş iyice zorlaşıyor..

 • Mehmet
  Mehmet
  29.05.2021 00:12

  oradan geçtim yolun devamında hala çukurlar mevcut tamamına dökülmemiş. bari yarım saatte döküp kaçalım tarzı iş olmasaydı tüm çukurlar kapatılsaydı

 • Ümit
  Ümit
  27.05.2021 16:45

  Dök Mıcırı sonra adı onarım olsun. Toz içinde her yer. Beton yolları söküp taş döşeyeceğinize bozuk olan yolları yapsanız daha hayırlı iş yapacaksınız.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız