BELEDİYE: MASALAR ÇALINMADI, BAKIMI YAPILIYOR

BELEDİYE: MASALAR ÇALINMADI, BAKIMI YAPILIYOR
23.05.2021 - 20:26
914

Akçakoca’nın en hareketli bölgelerinden biri olan Çınar caddesi üzerinde bulunan masaların boya ve tamir işlerinin yapılması için Akçakoca Belediyesi tarafından kaldırıldığı öğrenildi.

Bir yerel haber sitesinde, “Çınar caddesinde üzerinde bulunan masaların yok edildiği” haberinin gerçeği yansıtmadığı açıklandı.

Belediye kaynaklarından alınan bilgiye göre, yaz aylarında vatandaşların yoğun olarak kullandığı Çınar caddesinde,  Çapa restoranın üzerinde  bulunan alandaki masların tamirat amacıyla belediyenin değirmenağzı bölgesinde bulunan marangozhaneye götürüldüğü öğrenildi.

Vatandaşların oturma ve dinleme amaçlı kullandıkları masaların çalınmadığı gibi başka bir bölgeye de nakledilmediğini söyleyen belediye yetkilileri,  kırığı döküğü olan ve boyası eskiyen masaların marangozhanede bakımlarının yapılmasının ardından yine aynı  bölgeye getirileceği  belirtildi.

Belediye yetkilileri ayrıca, 1 Haziran sonrası başlayacak normalleşmeye bağlı olarak belediyenin bütün birimlerinin şehrin her bölgesinde çalışma başlattığını ve bilgisi kaynağından alınmadan yapılan böylesi asparagas haberlerin çalışanların şevkini kırmaya yönelik olduğu ifade edildi.

 


Editör: N. Cingirt