Belediye çalışanları bayram öncesi maaşlarını aldı

Belediye çalışanları bayram öncesi maaşlarını aldı
7.05.2021 - 12:39
1474
1

Akçakoca Belediyesi, bayram öncesi belediyeden maaş alacağı olan personelini de sevindiren bir adım attı. Personelin ekonomik sıkıntılarının farkında olan belediye yönetimi, maaş ödeme günü olan 10 Mayıs’tan öncesinde maaşları yatırdı.

İller bankasından 6 milyon liralık kredi talebinde bulunan başkan Okan Yanmaz, bayram sonrası mesaisinin büyük kısmını Ankara’ya ayırarak belediye personelinin  toplamda 5.7 milyon lirayı bulan maaş alacaklarını kapatmaya çalışacak.

Belediye kaynaklarından alınan bilgiye göre,  gelir gider tablosunu artıya çevirecek yeni politikalarla ve satışını yaptığı bazı mülklerinin paraları gelmeye başladıkça,  personelin biriken maaş alacaklarının tamamını ödeyeceği öğrenildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Vatandaş
    Vatandaş
    7.05.2021 13:58

    Satacak ne kaldı bakalım.Böyle belediye idare etmek çok kolay.Satılacak malzeme kalmayınca bu sefer ne yapacaksınız.Siz taşları kırın parke döşeyin.Gereksiz yere harcama yapın.Heykellere para verin.Olmayacak yere imar verin.Kayabaşına adama binayı yaptırdınız sonra haberiniz yokmuş gibi yıkıma karar verdiniz.Bu kul hakkını nasıl ödeyeceksiniz.Sözünüzün arkasında duramayacak kadar beceriksizsiniz.Sizden bir halt olmaz.Akçakocaya KAYYUM atansın.Memleketi bitirdiniz

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız