BİNA TAMAMEN YIKILDI

BİNA TAMAMEN YIKILDI
3.05.2021 - 09:53
7792
1

Yapımına başlandığında Akçakoca ilçesinde büyük tartışmalara neden olan  Çınar Caddesi girişi ŞOK sahil market yanında bulunan Sevinç Ticarete ait binanın yıkım işlemi tamamladı.

Çınar caddesi girişinde bulunan ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü ile Akçakoca Belediyesi tarafından yıkım kararı verilen Oğuzhan Sevinç’e ait binanın yıkımı tamamlandı.

Hafta sonu tam mesai yapan ekipler, yıkım sonrası alan temizliğine başladı.

Belediye kaynaklarından alınan bilgiye göre, Akçakoca – Karasu sahil yolunun Edilli plajı mevkiinde yıkım kararı verilen Ankaralı işadamına ait binanın yıkımına ise birkaç gün içinde başlanacağı belirtildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Akçakoca sakini
    Akçakoca sakini
    3.05.2021 20:37

    Oraya bina falab yapmayın, sahile yazık etmeyin dedik, buradan yorunlarımızı yine yazdık. Gel görki, şimdi dediğimize geldi ama böyle de olmadı.. madem yıkılacak, neden inşaata izin veriyorsun. Milli servet gidiyor. Kimsenin umurunda değil.. günlerce orada daralan trafikle uğraştık.. gürültüsü kirliliği vsvvs. Değermiydi bunlara.. ilçe adına çok geçmiş olsun.. sıra undan kaleye ve Kumsal kafeye de gelsin, kaldırımın ortasına masa atamasınlar.. halkın yürüyüş yoluna masaları atmak ne insanlıkla b

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız