Konutunda Kaza Geçiren Nursen Yanmaz’ın Her İki Kolu Kırıldı

Konutunda Kaza Geçiren Nursen Yanmaz’ın Her İki Kolu Kırıldı
16.05.2021 - 14:12
4224
1

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi Umut Işığı Koordinatörü Nursan Yanmaz’ın  iki kolu bilek hizasından kırıldı.

Akçakoca Esnetpe’deki konutlarında bayram temizliği yaptığı esnada şansız bir biçimde dengesini kaybederek iki elinin üzerine beton zemine düşen Nursen Yanmaz’ın kırık tespit edilen sağ ve sol kolu Akçakoca Devlet Hastanesi ortopedi servisinde bilek hizasından dirseğe kadar  alçıya alındı.

Evinde istiharede çekilen bayan Yanmaz, sağlık durumunun gayet iyi olduğunu ve 6 haftalık tedavi sürecinden sonra yeniden normal hayata döneceğini söyledi. 

İki elinide kullanamayan Nursen Yanmaz'ın en büyük yardımcısı eşi Okan Yanmaz olurken,  kaza sonrası arayan, soran ve mesaj atarak geçmiş olsun temennisinde bulunan herkese teşekkür etti.

Akçakoca TV ailesi olarak Nursen hanımın sağlığına en kısa sürede kavuşması dileğiyle Yanmaz ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • hasan ibrahim kaymakcıoğlu
    hasan ibrahim kaymakcıoğlu
    17.05.2021 18:45

    Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.Rabbimden

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız