5 otobüs kadını alçılı ayakla uğurladı

Başkan Okan Yanmaz, Tekerlekli sandalyeyle sahaya indi

5 otobüs kadını alçılı ayakla uğurladı
24.02.2024 - 10:43
Güncelleme 24.02.2024 - 11:07
Kaynak: Haber Merkezi
1806
4

Ayasofya cami başta olmak üzere İstanbul'da bulunan kutsal mabetleri ziyarete giden 5 otobüs dolusu kadını alçılı ayağı ile yolcu eden Başkan Yanmaz’a kadınlar dua etti.

Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz, birkaç gün önce ameliyat olduğu ayağındaki alçılar henüz kurumadan vatandaşlarla bir araya geldi. Kültür turları kapsamında Ayasofya cami başta olmak üzere İstanbul'da bulunan kutsal mabetlere doğru yola çıkacak olan Akçakocalıları tekerlekli sandalye ile uğurlamaya gelen başkan Yanmaz'a kadınlar dualar etti. 

5 otobüs dolusu kadın, rehberler eşliğinde, başta Ayasofya camii başta olmak üzere İstanbul'daki tarihi ve turistik yerler ile mabetlerini gezecek. Her gün otobüslerin hareket ettiği noktaya bu kez ayağındaki alçısı ve tekerlekli sandalyesiyle giden Başkan Yanmaz, kadınlara hayırlı yolculuklar diledi. 

 

Hayatları boyunca Ayasofya camiine gitmemiş olan kadınların akın akın katıldıkları kültür turlarını ücretsiz olarak tertip eden Başkan Yanmaz'a, kadınların tepkisi ise oldukça sıcak ve samimi oldu. 

Bu şansı kendilerine tanıdığı için Başkan Yanmaz'a teşekkür eden kadınlar, bir an önce sağlığına kavuşup  ayağa kalkması için Okan Yanmaz'a dualar ettiler.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Ahmet eren
  Ahmet eren
  26.02.2024 01:18

  Hastane bölgesinin yollari kaldirimlari bi onarilsa haber yapsanizda.1 ay oldu sedasin calismasinin biteli ama belediyemiz hala kaldirimlari yollari düzeltmiyor, her yer camur toz-toprak!

 • Mahmut
  Mahmut
  24.02.2024 15:54

  Ne yapsan fayda yok. Yolcudur abbas!

 • Osmaniyeli
  Osmaniyeli
  24.02.2024 15:05

  Geçmiş olsun Akçakocaya hiç bir şey yapmamanın bedelini Ne yazıkki seçimleri kaybederek ödeyeceksin

 • Atakan
  Atakan
  24.02.2024 14:08

  31 martta bu beceriksizi emekli edip, hadi yallah diyeceğiz. Bu ucuz şovlar seni kurtarmaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız