Yanmaz: Personele günü geçmiş borcumuz yok!

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz personel maaşlarının alınamadığı şeklindeki çıkan haberlere belgeli olarak son noktayı koydu.

Yanmaz: Personele günü geçmiş borcumuz yok!
21.07.2023 - 07:07
Güncelleme 21.07.2023 - 07:08
Haber Merkezi
671
3

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz yaptığı açıklamada personel maaşlarının ve ikramiyelerinin yanı sıra tüm özlük haklarının verildiğini açıkladı.

Yanmaz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

’Sevgili Akçakocalı hemşerilerim. Akçakoca Belediyesinin maaş ve ikramiyelerini alamadığı konusunda ilçemiz Akçakoca’da siyasi ihtirası olan kişiler asılsız bilgiler yaymakta. Bu aşağıda sizlere göndereceğim belgede Akçakoca Belediyesi çalışanlarına maaş ve ikramiye borcu bulunmamaktadır.

Tüm vatandaşlarımı en kalbi duygularımla selamlıyor Allah’a emanet ediyorum.’’


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • HAYALLER PARİS
  HAYALLER PARİS
  21.07.2023 10:19

  BAŞKAN AKÇAKOCA BELEDİYESİNİN PERSONELE BORCU YOK DİYE AÇIKLAMA YAPAN BAŞKAN OKAN YANMAZA SORUYORUM PEKİ MART AYINDAN BUYANA 4AYLIK MAAŞ DURUYOR DİYEN PERSONELİN Mİ YALAN KONUŞUYOR SEN Mİ YALAN KONUŞUYOR KONSERLERE PARA HARCAYACAĞINA MİLLETİN MAAŞINI ÖDE. 4 AYLIK MAAŞ ÖDENMEDİ DİYE BİR İDDİA VAR BEN BİLMİYORUM BU GÜN KONSERE GELDİĞİMDE PERSONELE SORACAĞIM

 • Akçakoca
  Akçakoca
  21.07.2023 10:08

  Hayatınız yalan,artık kimse yemiyor

 • Akçakoca
  Akçakoca
  21.07.2023 10:08

  Hayatınız yalan,artık kimse yemiyor

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız