Sanayi esnafı Belediyeye ateş püskürüyor!

Düzce’de geçtiğimiz hafta sonu yaşanan sel felaketi sırasında sular altında kalan KSS’de esnaflar iş yerlerini temizlemeye çalışırken sokaklar ise Düzce Belediyesi tarafından temizleniyordu. Ancak Düzce Belediyesi bir çok bölgede çöp ve atıkları bırakınca, esnaflar belediyeye ateş püskürmeye başladılar.

Sanayi esnafı Belediyeye ateş püskürüyor!
18.07.2023 - 18:17
Güncelleme 18.07.2023 - 21:02
Haber Merkezi
876

 

Düzce’de meydana gelen sel felaketinden etkilenen Küçük Sanayi Sitesi’nde esnaflar halen selin izlerini silmeye çalışıyorlar.

Bir çok iş yerinde makineler, tamir edilmeye bekleyen araçlar ile diğer malzemeler zarar görürken, esnaflar öncelikle iş yerlerinin temizliği için çalışma yapıyorlar.


Bir yandan da Düzce Belediyesi sokakları temizlediği yönünde haberler servis ederken, bazı sokaklarda halen çöp ve atıkların toplanmadığı gerçeği ortaya çıktı.


KSS esnafı, Düzce Belediyesi’nin bölgedeki çöp ve atıkları bıraktığını, almaları için aradıklarında ise KSS kooperatifinin sorumlu olduğu cevabını aldıklarını söylediler. Ayrıca bölgede alt yapı yetersizliğinden yaşanan sorunlar halen devam ediyor. Mazgalların çamur dolması ve tıkanması nedeniyle atık sular yüzeye çıkmaya devam ediyor.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız