Çöp filosuna 'süper pire' takviyesi

Güçlü araç filosu ve ekipman olanaklarıyla Akçakoca'daki tüm mahalle ve sokak aralarındaki çöp toplama işlerini titizlikle sürdüren Akçakoca Belediyesi, temizlik kamyonlarının giremediği dar sokaklardaki çöpleri rahat toplayabilmek amacıyla yeni mini araçlar satın aldı. 

Çöp filosuna 'süper pire' takviyesi
12.06.2023 - 11:39
Güncelleme 12.06.2023 - 11:44
Haber Merkezi
600

'Temiz Akçakoca' için gece gündüz aralıksız çalışan Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, araç filosuna 'Süper Pire' olarak tanımlanan 4 adet mini çöp toplama aracı ekledi.  

Yeni mini araçlar, özellikle şehir merkezinde büyük temizlik araçlarının giremediği ara sokaklar ile yürüyüş yolları ve park alanları çevresindeki çöpleri toplamak için kullanılacak. 

Dar alanlarda rahatça hareket eden bu araçlarla, daha pratik bir çöp toplama hizmeti sunacak olan Akçakoca Belediyesi, yaz sezonunda nüfusun 100 binleri aştığı Akçakoca'da tatilcileri de memnun edecek bir sessiz hizmeti hayata geçirmiş olacak.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız