Büfe ve stantlar kiraya veriliyor

Akçakoca Belediyesi, büfe ve stant yerlerini 3 yıllığına, açık teklif usulü arttırma yöntemi aylık ve sezonluk olarak kiraya vereceğini duyurdu. İhale 4 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşecek.

Büfe ve stantlar kiraya veriliyor
25.04.2023 - 07:55
Haber Merkezi
2093

Akçakoca Belediye başkanlığı, mülkiyetleri belediyeye ait olan ilçe muhtelif sınırları içerisindeki  büfe ve stant yerleri için kiralık ilanı yayınladı. İhaleye girecek kişilerden istenecek belgeler Akçakoca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nde bulunan İhale Şartnamesi’nde maddeler halinde detaylı olarak yer alıyor.

Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre;

"Mülkiyetleri Akçakoca Belediyesine ait olan, İlçemiz muhtelif sınırları içerisindeki büfe ve stant yerlerinin, şartnamede belirtilen kira bedelleri ile Tüzel Kişilere 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/c ve ilgili maddeleri gereğince Açık Teklif Usulü Arttırma yöntemi ile aylık ve sezonluk olarak 3 yıllığına kiraya verilecek. 

-İhale Şartnamesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden bedelsiz görülebilir. İhaleye katılabilmek için şartnamenin 400,00 TL karşılığında aynı adresten satın alması zorunludur.

- İhale 04/05/ 2023 Perşembe günü saat 10:00’da başlayarak, Akçakoca Belediye Başkanlığı Encümen Salonunda ve Encümen huzurunda Açık Teklif Usulü artırma usulüyle yapılacaktır.

-İhaleye girecek isteklilerin; Turizm Ticaret Ünvanına sahip olması, 4/1 hissesi (%25) Kamuya ait olması "   bilgileri yer aldı.

 

Yayınlanan ilana

https://www.ilan.gov.tr/ilan/1182799/emlak-is-yeri-ve-ticari-isletme-akcakoca-belediyesi-bufe-ve-stant-yerlerini-kiraya-verecek 

adresinden ulaşabilirisiniz.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız