Beton bloklar yerleştirildi

Akçakoca Otelin hemen önünde ayazlı mahallesini Çuhallı çarşıya bağlayan köprünün beton blokları yerleştirildi.

Beton bloklar yerleştirildi
23.12.2022 - 10:57
Haber Merkezi
2679
1

 

Akçakoca Otelin hemen önünde ayazlı mahallesini Çuhallı çarşıya bağlayan köprüde çalışmalar yeniden başladı.

Çalışmaları yakından takip eden Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan, beton blokları yerleştirecek vinci şantiye sahasına geldiğini ve çalışmaların birkaç gün içinde tamamlanacağını söyledi.

 

VİNÇ GELDİ

Ayazlı yaya köprüsünde yürütülen çalışmaları yerinden takip eden Belediye Başkan Yardımcısı Yazgan, köprünün altyapı çalışmasının daha önce  tamamlandığını ve taşıyıcı kolonların yerleştirilmesi için 200 tonun üzerinde kaldırma kapasitesi olan ağır tonajlı vincin şantiye sahasına gelmesiyle çalışmaların yeniden başladığını söyledi.

Yazgan, beton blokların yerleştirme işleminin tamamlandığını, hızlı bir şekilde üst yapı çalışmalarına geçileceğini ve ardından birkaç gün içinde köprünü yeniden yaya trafiğine açılacağını belirtti.

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • osman
    osman
    3.01.2023 11:30

    Sadece yaya değil orta ölçekli araç geçecek büyüklükde yapılır,ama araç trafiğine kapatılır,yayalar kullanır.Acil durumlarda araç trafiğine açılır.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız