Yanmaz'dan Beşyol’a Neşter

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz şehirde estetik dönüşüm sağlamaya devam ediyor.

Yanmaz'dan  Beşyol’a Neşter
12.10.2022 - 20:17
Güncelleme 12.10.2022 - 20:19
Kaynak: Haber Merkezi
2405

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, şehirde estetik dönüşüm sağlamaya devam ediyor. Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ın talimatı ile karanlık caddeler aydınlatılıyor, altyapı, mevsim şartlarına uygun geniş kaldırımlar, mimari peyzaj çalışması, dekoratif aydınlatma çalışmaları yapılıyor. Şehre,  estetik görünüm katan, kullanışlı çalışmalar kazandırılıyor.

Akçakoca için çalıştıklarını ve şehri daha yaşanabilir bir hale getirmeyi amaçladıklarını dile getiren Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, "Akçakoca’mızın  karanlık caddelerini aydınlatmaya, şehrimizi hak ettiği marka yollara kavuşturmaya devam ediyoruz. Tarihi Yukarı Mahalleye başlattığımız çalışmalarımızın  ardından, İstanbul Caddesi, İnönü caddesi, Orhan Gazi Caddesi ve Park Caddesinin kesiştiği Beşyol Kavşağımızı modernize ederek, şehrimizin kalbine estetik bir dokunuş yapıyoruz" şeklinde konuştu.

 

Yanmaz, Akçakoca’ya hizmet etmeye devam edeceklerini belirterek, "Yenilenmiş altyapı, mevsim şartlarına uygun geniş kaldırımlar, mimari peyzaj çalışması, dekoratif aydınlatma çalışmalarımızın ardından güzel bir estetik dönüşüm sağlıyoruz. Aşkla, şevkle memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 


Editör: N. Cingirt