Hidayet Albayrak'a savunma tepkisi

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatıyla Yığılca ilçesine gönderilen iş makinası operatöründen savunması istendiği ortaya çıktı.

Hidayet Albayrak'a savunma tepkisi
30.06.2022 - 12:15
Haber Merkezi
2327
6

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatıyla Yığılca ilçesine gönderilen iş makinası operatöründen savunması istendiği ortaya çıktı.

Skandal gelişmeye imza atan ismin Akçakoca Belediyesi Su Kanalizasyon Müdürü Hidayet Albayrak olduğu öğrenildi.

Pazartesi gecesi Yığılca ilçesinde meydana gelen selden etkilenen bölgelere yardım etmek için Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, bir iş makinası ve operatör görevlendirdi.

Yığılca ilçesine giden Akçakoca Belediyesine ait iş makinası ve iş makinasını kullanan operatör sel bölgesinde çalışmaya başladı.

Ancak kendisine haber verilmediğinden rahatsız olan Akçakoca Belediyesi Su Kanalizasyon Müdürü Hidayet Albayrak, Yanmaz’ın talimatıyla Yığılca ilçesine görevli olarak gönderilen operatörden savunma istemesi tepkiye neden oldu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Akçakoca Sakini
  Akçakoca Sakini
  6.07.2022 10:32

  Müdürün haberi olmadan ben izin verdim oldu anlaşıyı da nedir.. Bize birini hatırlatıyor... Şu da var, belediyenin içindeki bu özel konu buralara kadar nasıl düşebiliyor... Bunu buraya müdür mü servis etti, işçi mi? Başkan mı? Ayıptır... Kol kırılır yen içinde kalır.

 • Stop okan
  Stop okan
  3.07.2022 11:46

  Hidayet abi yanlış yapmaz.

 • AKÇAKOCALI
  AKÇAKOCALI
  1.07.2022 14:42

  Herşeyi ben yaparım düşüncesi.,İş bilmeyenlerin elinde belediye.Alt üst ilişkisi yok.Okanın yapacağı bu kadar.Hidayet bey haklı başkan ancak Hidayet Beye talimat verir oda gerekli personele.Ama Belediyenin nasıl yönetildiğini vatandaş görsün.

 • Akçakoca
  Akçakoca
  30.06.2022 14:43

  Bu haberi servis yapan belediyedeki beyefendi; bu kepçe hangi birimin demirbaşında, üstündeki operatör hangi birimde görevli ise birim müdürünün haberi olmadan bir yere gidemeyeceğini de bilmelisin. Operatörün veya kepçenin başına birşey gelse mahkemede hesap verecek olan birim müdürüdür. Belediye başkanları siyasi ipe yapar ama birim müdürleri yasalar çerçevesinde işlerini yürütür. İnsanları hedef yapacağına ast üst ilşkisinin nasıl olması gerektiğini öğren.

 • Akcakocali
  Akcakocali
  30.06.2022 12:47

  Doğru haklı hidayet bey,eşekci başı mi adam,birim amiri isr ve altında çalışan eleman bitim amirine izahat verecek,ama suç ne hidayet ne de operatör personelinde,suç (bu sefer) okan bey de sen birim amiriyle muhatap olup ona talimat verecen baktın sözün havada kalıyor,derhal görevden alacan birim amirinin,o zaman müdahale ve acil durumlar için alt kademedeki personeline direkt talimat verebilirsin,ammma işi bilmez işten anlamazsan olacağı bu vesselam...

 • Hasan Salih
  Hasan Salih
  30.06.2022 12:33

  Yazdığınıza göre müdür haklı. Yığılca'da bir şey olsa, müdüre demezler mi: 'sen eşek başımısın'

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız