Belediyenin Elektrikleri Kesildi

Sabah saatlerinde belediye hizmet binasına gelen SADAŞ görevlileri, ödenmeyen borç nedeniyle belediye hizmet binasının elektriklerini kesti.

Belediyenin Elektrikleri Kesildi
4.04.2022 - 13:33
Haber Merkezi
3182
5

Akçakoca Belediyesi’nin  Cüneyt Yemenici döneminden itibaren  ödenmeyen elektrik borcu nedeniyle elektrikleri kesildi.

Akçakoca belediye kaynaklarından alınan bilgiye göre, 7 milyon civarında olduğu öğrenilen borç nedeniyle belediye hizmet binasına giden SEDAŞ görevlileri, belediyenin enerjisini kestiği bildirildi.

Elektriklerin  kesik olduğu belediye hizmet binasında günlük işlerin jeneratörle verildiği ve sorunun çözümü için belediye yetkilileri ile SEDAŞ yetkililerinin görüşme halinde oldukları öğrenildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • akçakocaalili
  akçakocaalili
  7.04.2022 13:00

  Elektrik önemli bi gider fakat alternatif yöntemlerle bu sorun çözülebilir örneğin içme suyu sonuçta barajdan veriliyor bu suyun çıkışına hidro elektrik santrali (HES) gibi alternator konup gerekli hareketi aldıktan sonra suyu şebekeye verseler hem belediye elektriğini kendi üretir maliyet düşer olmayacak şey değil sonuçta diğer yöntem rüzgar tirbünü değerlendirilebilir

 • günebakan
  günebakan
  5.04.2022 08:45

  ıyıce bokunu cıkardılar

 • AKÇAKOCALI
  AKÇAKOCALI
  4.04.2022 15:52

  Suya 100 de 100 zam yapsınlar.Mayısta da emlak vergileri gelecek nasıl olsa .Memleketi bitirdiler.Taşları söküp taş döşersin ağaçlara fener asarsın girişlere heykeller dikersin memleketi mahvettiler.Sahilleri parsel parsel sattılar.Çınar caddesi nedir böyle TAYFUNUN yeri terasta yemek adam kendine mekan yapmış sarı siyah boyamış böyle sahipsizlik olur mu kimin malını kime veriyon halka rağmen kaldırımlara büfe koyup yolları daraltırsın. az kaldı ya sabır

 • VATANDAŞ
  VATANDAŞ
  4.04.2022 15:41

  19 milyona Agupark yapacaklarına ödenmeyen borçlarını ödesinler.Kataramanı satsınlar bu ne sefillik sata sata birşey bırakmadılar.Gelecek başkanın işi çok zor hele hele iktidar yanlısı olmazsa Akçakoca bitmiştir.Halen daha padişahım çok yaşa diyorlar.AKP meclis üyelerini kınıyoruz.Belediyenin bu hale gelmesinde büyük katkıları var.Ama Akçakoca onları affetmeyecek.Bu dönem kadar Akçakoca kötü yönetilmemişti.

 • Rumuz Goncagül
  Rumuz Goncagül
  4.04.2022 13:51

  Ödenmeyen elektrik personel maasları ve diğer borclar umurumuzda değil. Yine yeniden Okan.Alparslan ve tomris hatun heykelinden her evin önüne istiyoruz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız