Okan Yanmaz Kredi İçin Meclisten Yetkiyi Aldı...

Okan Yanmaz Kredi İçin Meclisten Yetkiyi Aldı...
18.03.2022 - 17:46
Güncelleme 19.03.2022 - 06:36
Haber Merkezi
2750
5

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın ısrarla yapılmasını istediği Aquapark projesine kaynak aktarımı belediye meclisinden geçti. Cumhur İttifakı’nın 2 partisi Okan Yanmaz’a sahip çıkarak kredi bulunması için Başkan Yanmaz’a yetki verdi.

Akçakoca Belediye meclisi bugün saat 16,00’da olağanüstü gündemle toplandı. Oy çokluğu ile kabul edilen teklif görüşmeleri sonrası, İller Banka’sından Başkan Yanmaz’a kredi çekmesi için yetki verildi.

Bilindiği gibi,  Akçakoca Belediye Başkanlığı, 22 milyon 502 bin 654 TL bedelle 13 Ocak 2022 tarihinde aquapark, restaurant ve konaklama tesisi yapımı ve işletilmesi işi ihaleye çıkmış, yaşanan ekonomik dalgalanma nedeniyle ihaleye giren olmamıştı.

Bugün, saat 16,00’da toplanan meclis, aquapark’ın belediye tarafından yapılması için gerekli olan 19 milyon TL İller Bankası’ndan borçlanarak alınması için Başkan Okan Yanmaz’a yetki verdi.

Karar, Cumhur İttifakı’nın iki paydaşı MHP ve AK Parti meclis üyelerinin evet oyu ile geçti.

ANA TAMİRHANEYE YAPILACAK

Meclis üyelerinin oy çokluğu ile geçen aquaparkın Akçakoca Belediyesine ait Değirmenağzı bölgesinde bulunan ana tamirhane garajının olduğu yere yapılacak. Ana tamirhanenin ise Yukarı mahallede bulunan eski su deposu bölgesine kaydırılacak.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • OSMANİYELİ
  OSMANİYELİ
  19.03.2022 20:53

  Şu AKP meclis üyelerine ve başkanına YUH olsun .Başka söze gerek yok.Lanet olsun verdiğim oylara

 • ÇUHALLILI
  ÇUHALLILI
  19.03.2022 15:57

  Sayın Şenol Yazgan daha ne bekliyorsun bak Sinan Akın bu gidişatın iyi olmadığını belediyenin halk için değil ranta hizmet ettiğini gördü istifa etti.Sen nasıl oldu da o koltuğa yapıştın.Çuhallının en güzel yerini 11 taksiyle doldurdunuz..Büfeleri koydunuz KUMSAL büfenin resmi alanı kaç mt2.Adamlar hem camekanla kapattılar o da yetmedi kaldırımın yarısı masalarla işgal edildi.UNDANKALE desen öyle.Ya karşı kaldırım lokantalar cafeler kaldırım işgalleri babanızın malı gibi dağıttınız.Az kaldı .

 • VATANDAŞ
  VATANDAŞ
  19.03.2022 15:48

  Dalgakıranlar yapılıyor ilerde ne olur ne olmaz bakarsın denize girilemez Akçakoca halkını çok ama çok düşündükleri için böyle bir tesise ihtiyaç duyuldu herhalde.Çok akıllı ve düşünceli bir meclisimiz var.Evlere şenlik.Siz daha o çalışanların maaşlarını ödeyin sizin karnınız tok şizler Akçakocaya daha ne kadar kötülük yapacaksınız.Meleketin anasını ağlattınız sizin yüzünüzden Akçakoca geriye gidiyor.Şu seçim zamanı bir gelse.Bakalım hangi yüzle geleceksiniz kapılara

 • Emekci
  Emekci
  18.03.2022 18:43

  Belediye maaşlarımızı ödemiyor?Bunu neden haber yapmıyorsunuz!!!

 • sedat
  sedat
  18.03.2022 18:02

  ÇALIŞANLARININ EMEKLERİ KARŞILIĞI OLAN ÜCRETLERİNİ ÖDEYİN ÖNCE ..ADAMLAR AÇ GEZİYOR

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız