Başkan Yanmaz’dan birim müdürleri ile istişare toplantısı

Başkan Yanmaz’dan birim müdürleri ile istişare toplantısı
11.11.2021 - 15:16
Güncelleme 11.11.2021 - 15:43
Haber Merkezi
1290

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle bir araya gelerek istişare toplantısı düzenledi. Belediye encümen  toplantı salonunda tüm birim müdürleriyle birlikte başkan yardımcıları da katıldı.

Akçakoca  Belediyesi olarak kent halkına en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştıklarını ve bu hizmetlerdeki kaliteyi daha da artırmak için düzenli olarak değerlendirme ve istişare toplantıları yaptıklarını ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz , tüm birim müdürlerinin aşkla çalıştıklarını söyledi.

Birim müdürlerinden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Yanmaz, bu tür toplantıların hizmet kalitesinin artması, Akçakoca’da daha iyi hizmet vermek adına büyük önem taşıdığını vurguladı.

Başkan Yanmaz, "Tüm müdürlüklerimiz işlerini layıkıyla yapmaya gayret ediyor. Birim müdürlerimize bu anlamda ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Belediyemiz 7 gün 24 saat hizmet veren bir kurum. Bu nedenle personelimizin motivasyonunu üst seviyeye çıkaracak çalışmaları da hayata geçiriyoruz. İstişare ve değerlendirme toplantılarımız çok verimli geçiyor.” dedi.


Editör: N. Cingirt