Yıkım Çalışmasını Baştan Sona Takip Etti...

4.05.2021 - 16:27
2417
2

Akçakoca Belediye encümeni tarafından daha mühürlenerek yıkım kararı verilen, Akçakoca – Karasu sahil yolu Tahirli köyü sınırları içinde bulunan  denize sıfır binanın yıkımına başlandı.

Akçakoca ilçesi Tahirli Köyü mücavir alan sınırları sahil kesimi içinde  bulunan binanın yıkımına başlandı. Öğle saatlerinde mühürlenen binanın bulunduğu alana gelen güvenlik güçleri ile Akçakoca Belediyesine ait iş makinası binayı çevreleyen taş duvardan başlayarak yıkım işlemine başladı.

Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan ile birlikte ekiplerin başlattığı çalışmayı yakından takip eden Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, kıyı kenar kanununa uymayan her binanın yıkılacağını Akçakoca’da yaşayan her vatandaşın ve Akçakoca’ya yatırım yapmayı planlayan yatırımcıların bu kurala uymasını istedi. Yanmaz yatırımcıları uyararak, sağdan soldan duyumlara dayanarak  yaparız ederiz diyerek bu tür inşaatlara girişerek kendi malını mülkünü ziyan etmesinler “ dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • ÇUHALLILI
  ÇUHALLILI
  8.05.2021 12:12

  Yalandan oraya gidip kahramanlık gösterme sayın YANMAZ.O hale gelinceye kadar sen nerede idin.Sanki haberin yokmuş gibi.Kayabaşında SEVİNÇ ticarete tamam yapın diyorsunuz sonrada tepkiler gelince yıkım kararı veriyorsunuz.SEVİNÇ ticaretin yapımı yıkılırken neden yoktunuz.İnsanın aklıyla dalga geçmeyim.Sizler çok acizsiniz memleketi yönetemiyorsunuz sözlerinizin arkasında duramıyorsunuz.Mühürlediğiniz yerleri ertesi günü açıyorsunuz.Mesala mı A1O1 in çıkması Limanda kaçak yapım daha sayalım mı.

 • ÇUHALLILI
  ÇUHALLILI
  4.05.2021 18:41

  Sayın Başkan şu ŞOK marketi Bahçe Kafeyi Turkuaz otelin çıkmalarını Liman içi kaçak çıkmaları Esentepedeki kapalı alanları yık da seni alkışlasınlar.Ama birçoğuna sen izin verdin.Yasak olmasına rağmen.Çevre ve şehircilik bakanlığı kıyı kanununu oku oku da öğren

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız