Yanmaz’dan palamut ziyafeti

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz,  belediye personeli ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Yanmaz’dan palamut ziyafeti
20.09.2022 - 14:13
Güncelleme 20.09.2022 - 17:43
Haber Merkezi
1510

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz,  belediye personeli ile öğle yemeğinde bir araya geldi.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, yeni haftanın ilk gününde personelle yemekte buluştu. Yanmaz, öğle yemeğinde, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkında belediye personeli ile bir araya gelerek mangalda pişirilen palamutları personele ikram etti.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, ızgaralarda pişirilen palamutları kendi elleri ile belediye personeline ikram ederek, yemek sonrası Karadeniz müzikleri eşliğinde belediye personeli ile horon tepti

HEDEF MUTLU AKÇAKOCA…

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, çalışanlarla sohbetinde birlik içinde hedeflenen mutlu Akçakoca’yı meydana getirmek için çalışacaklarını belirtti. Yanmaz, şöyle dedi:

“İlçemize en iyi şekilde hizmet için hepimiz seferber olacağız ve arzulanan Akçakoca için çalışacağız. Ayrımcı değil bütünleştirici ve birleştirici olacağız. Hizmetlerimizde kişinin mutluluğunu değil bütün Akçakoca halkının mutluluğunu gözeteceğiz. Bunu da hep birlikte gerçekleştireceğimize inanıyorum.”


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız